Arsenal – Fulham 3:3 (kon.) | Everton – Sunderland 2:1 (kon.) | Reading – Norwich 0:0 (kon.)
Southampton – Swansea 1:1 (kon.) | Stoke – Queens Park 1:0 (kon.) | Wigan – West Brom 1:2 (kon.)
Aston Villa – Manchester Utd. 2:3 (kon.)
Arsenal FC
3:3 (2:2)
Fulham FC
Sobota 10.11.2012, 16:00 • Emirates Stadium, London • Anglická Premier League

90+4
    Arteta penaltu zazdil! Se střelou doprava si poradil Schwarzer a Fulham slaví bod z Emirates Stadium!

90+4
    Žlutou kartu ještě vidí Baird.

90+4
    Po ruce Reithera ve vápně je tu pokutový kop pro Arsenal v poslední minutě utkání!

90
    Giroud nebyl daleko od vstřelení hattricku! Krásně se hlavou položil do centru Sagny a jen o kousek netrefil branku Fulhamu!

86
    Druhá změna u hostů, hřiště opustil Dejagah, nahradil ho Duff.

86
    Chybu v rozehrávce hostů málem potrestal Cazorla, jeho přízemní střelu ale Schwarzer lapil!

85
    Poslední změna v dresu Arsenalu, Walcotta nahradil na trávníku ruský snajpr Arshavin.

80
    V posledních minutách je jasně lepším celkem Arsenal, což teď předvedl Giroud, který nádhernou střelou k tyči donutil Schwarzera k těžkému zákroku! Míč nakonec vyrazil na roh!

77
    Arséne Wenger provedl druhou změnu ve své sestavě, Podolskiho vystřídal Oxlade-Chamberlain.

76
    Do velké šance se hnal Berbatov, na poslední chvíli ale jeho střelu zblokoval jeden z obránců na roh.

70
    Arsenal právě vstřelil branku!
    A je znovu srovnáno! Arsenal nejprve trefil tyčku, odražený míč se ale dostal k Walcottovi, který poslal centr na hlavu GIROUDA, který nedal žádnou šanci Schwarzerovi! Dnes to bude ještě zajímavé.

67
    Fulham právě vstřelil branku!
    Pokutový kop proměnil s přehledem Berbatov a posílá svůj tým do vedení 3:2!

66
    Arteta poslal k zemi v pokutovém území Kacaniklice a je tu penalta pro hosty!

59
    Nový hráč na hřišti Ramsey si vykoledoval žlutou kartu. Navíc je tu zajímavá standardní situace pro Arsenal.

56
    První střídání v podání Arsenalu, ze hřiště odchází Coquelin, nahrazuje ho Ramsey.

55
    Nádherná akce v podání Walcotta, který po dvou kličkách zakončoval, jeho velmi prudká rána minula hostující branku jen o kousek, jít víc doprava, pravděpodobně by se skóre měnilo!

50
    První velkou šanci druhého poločasu si ale vypracovali domácí! Walcott zaútočil po pravé straně, odkud poslal centr do vápna, na ten si naskakoval Giroud, ale jen o milimetry na něj nedosáhl!

45+2
    Na konci poločasu se mohli ještě hosté dostat do vedení! na centr zleva tak tak že nedosáhl Berbatov, který by zakončoval do prázdné branky!

43
    První žlutou kartu v zápase vidí Steve Sidwell za nevybíravý zákrok zezadu.

40
    A je vyrovnáno! Sidwell poslal nádhernou přihrávku na Berbatova, který z hranice vápna centroval do pokutového území, kde se nejvýše vyšplhal střídající KACANIKLIC a nekompromisní hlavičkou překonal Mannoneho.

31
    Míč se z vápna odrazil k Berbatovovi, který střílel rovnou z halfvoleje a branku o kousek minul! Mohlo být vyrovnáno!

29
    A už je to jen o jeden gól! Hosté také dokázali využít výhodu rohového kopu, když se hlavou prosadil DIMITAR BERBATOV!

24
    Zraněného Richardsona na hřišti nahrazuje Kacaniklic.

23
    Arteta se skvěle prosmýkl kolem obránců a poslal před branku krásnou nahrávku na volného PODOLSKIHO, pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku. Arsenal vede o dvě branky.

11
    A rohový kop zužitkovali domácí nejlépe jak mohli! Na centr si skvěle naběhl GIROUD, který tak střílí svou první letošní branku a posílá Arsenal do vedení 1:0!

Jiří Zabilanský

Branky: 11. Giroud, 23. Podolski, 70. Giroud - 29. Berbatov, 40. Kacaniklic, 67. Berbatov (pen.)

Karty:   59. Ramsey (ARS) - 43. Sidwell (FHM), 90+4. Baird (FHM)

Arsenal FC: Mannone - Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Podolski (77. Oxlade-Chamberlain), Arteta, Coquelin (56. Ramsey), Walcott (85. Arshavin), Cazorla, Giroud
    Fulham FC: Schwarzer - Hangeland, Riise, Reither, Hughes, Baird, Richardson (24. Kacaniklic), Berbatov, Ruiz, Sidwell, Dejagah (86. Duff)

Rozhodčí: Andre Marriner