Finsko – Maďarsko 3:1 (kon.) | Kanada – Švédsko 7:2 (kon.) | Německo – Rusko 3:4 (po pr.)
USA – Česko 10:0 (kon.)
USA
10:0 (4:0, 3:0, 3:0)
Česko
Pátek 04.01.2013, 17:30Mistrovství světa žen do 18 let

50:50
    Vzápětí je tu nedovolená hra tělem v podání drobné bojovnice Dominiky Vopravilové a vyhlídka dalších dvou těžkých minut.

47:43
    Vendula Přibylová nechala soupeřce při kličce z rohu třetiny v cestě nohu, odchází k trestoměřičům za podražení.

43:38
    V útočném pásmu přichází faul Michaely Pejzlové, který tak stěhuje hru před Báru Dvořákovou. Dvě minuty za vysokou hůl.

30:06
    Poměr sil na ledě se ne necelou minutu vyrovná, může za to krosček v podání Malyii Rodgersové.

29:00
    V protiútoku bohužel přichází faul českých bojovnic. Magda Walicová - 2 minuty za hru tělem.

25:04
    Česká brankářka vyrazila dvě střely od modré, ale jdeme na oslabení Dominika Forejtová - 2 minuty za podražení.

17:41
    Zato Češky nebudou, na trestnou lavici odchází Aneta Lédlová s trestem za nedovolené bránění.

15:02
    Hned po buly ve středovém kruhu se hákováním provinila Schipperová, budeme mít možnost odpovědět nebo si alespoň oddechnout.

14:38
    Druhý nedovolený zákrok Terezy Vanišové nás posílá do čtyř. Menší trest za podražení.

09:13
    Také Američanky jsou do čtyř, Katherine Schipperová pyká za nedovolené bránění.

07:30
    Právě Tereza Vanišová bojovala o puk v útočném pásmu tak srdnatě, až je z toho menší trest za hru tělem. Budeme se znovu bránit.

03:33
    Chvíli se bude hrát ve čtyřech na obou stranách. Dominika Lásková si odsedí menší trest za hru tělem.

02:01
    Sidney Morinová - 2 minuty za podražení.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 13. Zarzecká (Cameranesiová, McKennaová), 13. Wolfeová (Schipperová, Menkeová), 15. Wellhausenová (Zarzecká, Cianfaranová), 20. Panneková (Piazzaová, Cameranesiová), 27. Schipperová (Menkeová, Wolfeová), 38. Menkeová (Schipperová), 40. Piazzaová (Laingová, Panneková), 45. Dunneová (Ryanová, Zarzecká), 52. Schipperová (Menkeová, Wolfeová), 55. Rodgersová (Wellhausenová, McKennaová)

USA: Shawová (Petersová) – Dunneová, Ryanová, Hirschyová, Rolfesová, Morinová, Baldwinová, Willardová – Laingová, Kentová, Rodgersová - Cianfaranová, Zarzecká, Wellhausenová – Wolfeová, Menkeová, Schipperová – Piazzaová, Cameranesiová „C“, Panneková – McKennaová. Trenér: Jeff Kampersal.
    Česko: Peslarová (Dvořáková) – Kolowratová „C“, Bukolská, Vaňoučková, Lásková, Brotánková, Pelikánová, Mokrošová – Vanišová, Chmelová, Přibylová – Lédlová, Pejzlová, Vopravilová – Sadílková, Nešutová, Walicová – Forejtová, Kosellková. Trenér: Jan Fidrmuc.

Rozhodčí: Eskolaová (Finsko) – Hüffnerová (Německo), Strattonová (Kanada).