Chievo – Neapol 2:4 (kon.) | Juventus – Lazio 4:1 (kon.)
Chievo Verona
2:4 (2:2)
SSC Neapol
Sobota 31.08.2013, 18:00 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:55:00)

Je konec. Dnešní utkání jednoznačně zvládli fotbalisté Neapole, kteří na hřišti Chieva nastříleli čtyři góly. Po prvním poločase, kdy na ukazateli skóre ještě svítilo vyrovnané skóre 2:2, se v tom druhém prosadili již pouze hosté. Svým druhým gólem dostal Neapol do vedení v 64. minutě Hamšík a na konečných 4:2 upravil o šest minut později Higuaín. V závěru zápasu si již hosté svůj náskok pohlídali a zaslouženě si dnes z Verony odváží tři body.

90+4
    Do konce zápasu zbývají poslední vteřiny, hosté ještě útočí. Ale, Insigne nestřílí z voleje, zpracovává si míč a to se mu již do střely vrhá obránce Chieva, který míč zablokoval.

90+2
    Ne ne, to nepůjde, domácí fotbalisté mají na všechno strašně málo času, těch ztrát míčů v podání Chieva je fakt hodně.

90
    Je tu devadesátá minuta, rozhodčí se rozhodl nastavit čtyři minuty.

89
    Snaha se domácí v samém závěru utkání upřít nedá, Neapol je ale hodně těžký soupeř.

87
    Nepřesná přihrávka domácích na polovině hostů, domácí ztrácí míč.

86
    Neapol drží míč a domácí to mají těžké, v dnešním utkání se jim zisk alespoň bodu zřejmě nepodaří.

84
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Pablo Armero.

83
    Improta vybojoval míč na pravém křídle, ale vzápětí o něho domácí fotbalisté přichází, hrají hosté.

82
    Hosté rozehráli rohový kop z levé strany, míč však získávají fotbalisté Chieva.

81
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Ivan Radovanović, přichází Riccardo Improta.

81
    Panděv trefuje střelou z levé strany pouze boční síť, rohový kop pro Neapol.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, hosté zápas v pohodě dohrávají.

79
    Paloschi se dostal do dobré pozice, z levého křídla se proojoval až do pokutového území, střílí ale pouze vysoko nad branku Neapole.

77
    Nepřesnost v kombinaci Chieva nedokázali hosté využít a musí se bránit.

75
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Cyril Théréau, přichází Sergio Pellissier.

75
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Goran Pandev.

Martin Dvořák

Branky: 24. Paloschi, 40. Paloschi – 13. Hamšík, 28. Callejón, 64. Hamšík, 70. Higuaín

Karty:   57. Rigoni (CHV)

Chievo Verona: Puggioni – Sardo, Papp, Cesar, Dramé – Hetemaj, Radovanović (81. Improta), Rigoni, Sestu (69. Acosty) – Théréau (75. Pellissier), Paloschi
    SSC Neapol: Reina – Maggio, Britos, Albiol, Zúñiga – Callejón, Behrami (65. Dzemaili), Hamšík (75. Pandev), Inler, Insigne – Higuaín (84. Armero)

Rozhodčí: Valeri – Barbirati, Musolino