Anderlecht – Leuven 3:1 (kon.) | Kortrijk – Oostende 2:0 (kon.) | Mechelen – Waregem 2:2 (kon.)
Lierse – Charleroi 2:1 (kon.) | Mons – Genk 2:3 (kon.)
KV Kortrijk
2:0 (2:0)
KV Oostende
Sobota 02.11.2013, 20:00 • Guldensporenstadion • Belgická Jupiler Pro League

Kortrijk díky dvěma brankám v první půli získal podle předpokladů tři body, ovšem po příchodu Fernanda hosté hodně tlačili a nakonec se musel několikrát vyznamenat brankář Keet. Domácí tak mají na kontě 25 bodů a stále mohou myslet na evropské poháry, Oostende s devíti bude zřejmě bojovat jen o záchranu. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (22:03:10)

90+2
    Hosté se ale už nikam netlačí a máme tu zřejmě konec dnešního střetnutí.

90
    Rozhodčí prodlužuje dobu hry o dvě minuty.

89
    Taktické střídání domácích, ze hřiště odešel Coulibaly a přichází na něj Petrović.

88
    Mushkewi se snažil vypálit z otočky, vybojoval ale jen rohový kop.

84
    Poslední střídání na straně hostů, ze hy odešel De Schutter a místo něj nastoupil Foket.

83
    První žlutou kartu v hostujícím táboře dostává střídající Fernando.

82
    Ke střeleckému pokusu se odhodlal Lussint a hosté mačkají Kortrijk v jeho vlastní šťávě, další výborný zákrok si připisuje gólman Keet.

79
    Podruhé střídá také domácí výběr, ze hřiště odchází střelec první branky Ramana a nahradí ho Ragolle.

78
    Keet drží ve druhé půli svůj tým nad vodou. Po efektivní kličce se dostal až před Keeta, ten mu ho ale sebral z kopačky po famózním zákroku.

76
    Třetí žlutou kartu domácího výběru vidí De Mets.

75
    Siani prověřil dobrou ranou Keeta, ten v těchto chvílích drží svůj tým.

73
    Fernando zlobí obranu soupeře neustále a vymýšlí jednu finální přihrávku za druhou.Je opravdu škoda, že takovýto hráč zůstal pouze na lavičce a přišel do hry až po šedesáti minutách.

71
    Oba hráči si své role vyměnili a po přihrávce Berrier a je rána Mushkewiho zablokována.

69
    Mushkewi dobře propasíroval balón na Berriera, tomu ale utekl až k brankáři Keetovi.

67
    Poprvé střídají domácí, ze hřiště odchází De Smet a na jeho místo nastoupí Teddy Chevalier.