Norimberk – Freiburg 0:3 (kon.) | Hoffenheim – Bayern 1:2 (kon.) | Hamburg – Mönchengladbach 0:2 (kon.)
Braunschweig – Leverkusen 1:0 (kon.) | Hertha – Schalke 0:2 (kon.) | Frankfurt – Wolfsburg 1:2 (kon.)
Eintracht Frankfurt
1:2 (1:1)
VfL Wolfsburg
Sobota 02.11.2013, 18:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga

Pro dnešek je to z Bundesligy všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět někdy u německé kopané na shledanou. (20:28:41)

Statistiky zápasu:
    Držení míče (v %): 51 – 41
    Střely: 10 – 10
    Střely na branku: 7 – 5
    Rohy: 8 – 1
    Fauly: 15 – 15

Je dobojováno a domácí trápení v podání Eintrachtu pokračuje. Frankfurt doma ještě nezvítězil, což se dnes také nepovedlo změnit. Utkání bylo po prvním poločase vyrovnané a dlouho to vypadalo, že se zřejmě budou dnes body dělit, ale nakonec se tak nestalo po jedné z mála akcí Wolfsburgu ve druhé půli a Max Arnold připsal hostům na konto tři body a pomohl Vlkům k posunu na páté místo tabulky. Výhra Wolfsburgu se dá označit však jako zasloužená, zejména s ohledem na první půli, kdy byl hostující tým jasně lepší.

90+3
    Poslední útok Frankfurtu, ale nedaří se jim dostat míč před Benaglia.

90+3
    Žlutou kartu nakonec vyfasoval také hostující Manuel Schäfer.

90+3
    Zambrano fauloval nově příchozího Kutschke pouze za cenu karty.

90+2
    Ivica Olić toho dnes odehrál hodně, na zbývající minutu ho nahrazuje Kutschke.

90
    Hlavní sudí prodlouží první poločas o tři minuty.

90
    Frankfurt se může pokusit o jeden z posledních útoků.

89
    Maximilian Arnold pro dnešek má splněno, když dal možná vítězný gól. Na poslední desítky vteřin ho nahrazuje obránce Schäfer.

88
    V hlavičkovém souboji o míč proti sobě šli Zambrano a Arnold, nakonec první jmenovaný fauloval.

87
    Žlutou kartou je napomínán domácí obránce Celozzi.

86
    Lakić pronikl až do pokutového území a snažil se prostřelit Benaglia, který však byl pozorný.

85
    Vzájemný souboj dvou spoluhráčů Nalda a Gustava končí ošetřováním obou zmíněný. Hůře dopadl Naldo, který je odveden za čáru k dalšímu ošetření.

84
    Barnetta pro dnešek má dohráno. Na trávník jde další útočník Lakić.

82
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Domácí obrana předvedla velké zaváhání. K odraženému míči se dostal Ochs, přihrávkou našel v pokutovém území nebráněného MAXIMILIANA ARNOLDA, který se prosazuje v snadné pozici.