Anderlecht – Leuven 3:1 (kon.) | Kortrijk – Oostende 2:0 (kon.) | Mechelen – Waregem 2:2 (kon.)
Lierse – Charleroi 2:1 (kon.) | Mons – Genk 2:3 (kon.)
Lierse SK
2:1 (0:0)
Sporting Charleroi
Sobota 02.11.2013, 20:00 • Het Lisp, Lier • Belgická Jupiler Pro League

Sporting se po velmi bídném prvním poločase ihned dostal po změně stran do vedení, vzápětí ale o vedení přišel a poté hrál více jak půl hodiny v početní výhodě. Jenže dvacet minut před koncem inkasoval z přímého volného kopu a na vyrovnání se již nezmohl. Lierse tak získalo cenné tři body a se čtrnácti body se dotáhlo na rozdíl jednoho bodíku právě na svého sobotního protivníka. Přeji hezký zbytek dne a u sledování dalších onlajnů brzy naviděnou. (22:05:53)

90+3
    Poslední nákop hostů nenašel nikoho z hostů a je tu závěrečný hvizd, domácí tedy i v deseti vítězí!

90+2
    Domácí reagují taktickým střídáním, trávník opustil Vercauteren a přichází na něj Farssi.

90+1
    První už právě uběhla a hosté se stále v koncovce trápí.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    První žlutou kartu v domácím týmu dostává Hossam Ghaly.

89
    Hosté stále buší do defenzívy soupeře, ovšem Goris zasahovat nemusí.

86
    Hostům se krátí čas a stále se nemohou dostat do solidního zakončení, Lierse i v deseti hraje výborně.

84
    Poslední změna v hostujícím dresu, hřiště opouští Ederson a přichází na něj Houdret.

81
    Hosté se pokoušejí něco změnit dalším střídáním, hřiště opouští Kebano a přichází na něj Daf.

78
    Domácí skvěle brání a pomalu kráčejí za překvapivým vítězstvím.

76
    Hosté buší do obrany soupeře, jenže se k ničemu vážnému dostat nemohou.

73
    Hosté pochopitelně reagují prvním střídáním, ze hřiště odešel Marcq a přichází na něj Gnohéré.

71
    Lierse právě vstřelilo branku!
    Tak to je neskutečné! Oslabené Lierse se dostává do vedení i v deseti! Po faulu Martose na Lambota zahrával přímý volný kop AHMED SAMIR FARAQ a Mandanda byl bez šance. Pouze sledoval, jak balón zapadl do horního růžku.

69
    Až nyní druhá změna v týmu Lierse, ze hřiště logicky odchází útočník Wamberto a nahrazuje ho Lambot.

67
    Sporting má sice početní výhodu, svého soka však výrazně zatím nepřehrává.

65
    Domácí se spíše zatáhli do defenzívy a nechtějí udělat chybu, střídáním zatím nereagují.

63
    Tak to je neuvěřitelné! Watt nepobyl na hřišti ani minutu a hned odchází do sprch po úderu loktem do obličeje Edersona! Tak to je velký zkrat střídajícího hráče v takto důležitém utkání.