Norimberk – Freiburg 0:3 (kon.) | Hoffenheim – Bayern 1:2 (kon.) | Hamburg – Mönchengladbach 0:2 (kon.)
Braunschweig – Leverkusen 1:0 (kon.) | Hertha – Schalke 0:2 (kon.) | Frankfurt – Wolfsburg 1:2 (kon.)
Hertha BSC
0:2 (0:1)
FC Schalke 04
Sobota 02.11.2013, 15:30 • Olympijský stadion Berlín • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:35:40)

Držení míče: 55% : 45%

Fotbalisté Herthy Berlín dnes nedokázali ani jednou překonat pozornou obranu svého soupeře, který se navíc dnes prezentoval velmi dobrým a taktickým výkonem. Schalke nechávalo svého hostitele hrát a čekalo nikoliv na chyby soupeře, ale na svou příležitost. Ta přišla jak v první půli, tak nakonec i v posledních vteřinách utkání, kdy se v poslední minutě trefil Draxler, který tak stanovil konečné skóre dnešního pěkného zápasu.

90+4
    Schalke právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto, JULIAN DRAXLER ve spolupráci se Szalaiem a Jonesem zakončuje z hranice pokutového území přesně k tyči, obrana Herthy nebyla zformovaná a definitivně tak rozhodl o dnešním vítězi!

90+4
    Slabá střela Ronnyho z pravé strany, Hildebrand má míč.

90+3
    Ten domácí rozehrávají z pravé strany, obrana Schalke však odvrací.

90+3
    Z nějakých pětatřiceti metrů rozehraje Ronny, je to přízemní střela, která vypadla Hildebrandovi z rukavic, ale naštěstí pro Schalke, dříve byl u míče bránící Höwedes, který odkopl na roh.

90+2
    Hraní rukou píská nyní sudí Učidovi na polovině Schalke, další volný kop pro Herthu.

90+1
    Tentokrát centruje Ronny, což je o poznání přesnější centr, na který si naskakuje Ben-Hatira, který se v tomto poločase doslova "vytratil" ze hřiště, každopádně jeho hlavička končí nad brankou Schalke.

90+1
    Publikum žene "své" hráče do útoku, Pekarík však kazí další centr z pravé strany.

90+1
    Rozhodčí Perl se rozhodl nastavit ještě čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Ronny si bere míč, centruje do pokutového území, Hildebrand skvělým zákrokem a výběrem místa vyboxovává mimo vápno.

90
    Právě začala devadesátá minuta, po faulu Santany budou domácí rozehrávat volný kop na polovině soupeře.

89
    Překopávaná ve středu hřiště, to příliš nesvědčí domácím fotbalistům kteří se stále snaží o vyrovnání.

89
    Schalke rozehrává z levé strany, míč směřuje do pokutového území soupeře, ale v podstatě "na nikoho".

88
    Santana takticky vybojoval faul v blízkosti střídaček, provinil se domácí Ronny.