Belenenses – Porto 1:1 (kon.) | Sporting – Marítimo 3:2 (kon.)
CF OS Belenenses
1:1 (1:1)
FC Porto
Sobota 02.11.2013, 19:00 • Estádio do Restelo, Lisabon • Portugalská Primeira Liga

Skončilo nám utkání devátého kola portugalské Primeira ligy mezi domácím CF OS Belenenses a hostujícím FC Porto. Hosté byli aktivnější a odměna přišla z hlavy Mangala, který otevřel skóre. Tentýž hráč ale za tři minuty chyboval a nabídl Pedrovi vyrovnání. V druhém poločase se hrál vyrovnaný, rychlý fotbal na obou stranách. Vyhrát mohli oba portugalské kluby, ale další gól již nepadl a tak se oba týmy rozešli smírně 1:1. To je ode mě vše. Hezký zbytek večera. (21:00:01)

40+4
    Míč je na středu, vypadá to, že se již nic nestane a týmy si budou dělit body.

40+3
    Taktické střídání domácích je tu. Ze hřiště odchází Diawara a na poslední minuty se na trávník podívá Arsenio.

40+2
    Dalšíí karetní trest je tu. Žlutou kartu "vyfasovat" Diawara.

40+1
    Na hřišti zůstává ležet jeden z domácích hráčů, ale hra pokračuje.

90
    Rozhodčí přidá k druhému poločasu čtyři minuty.

90
    Helton bude odkopávat od své branky.

89
    Hosté se stále snaží, ale marně. Obrana domácích je pozorná. Navíc se teď Porto dostalo do ofsajdu.

88
    Střídající Sturgeon dostává žlutou kartu.

87
    Porto střídá naposledy. Ze hřiště je stažen Gonzales, kterého nahrazuje Eduardo.

87
    Fredy Ribeiro trefil pouze zeď. Nicméně domácí zůstávají na míči.

87
    Hosté mají následně šanci z osmadvaceti metrů.

86
    Žlutou kartu si po právu vysloužil Mangala za šlapák na protihráče.

85
    Zbývá nám nějakých sedm minut s nastavením a Porto se snaží vstřelit rozdílový gól. Ovšem domácí vyčkávají na brejky do otevřené obrany hostí.

84
    Na druhé straně měli hosté standartku, kterou ovšem nevyřešili dobře a domácí stopeři poslali míč do bezpečí.

83
    Helton neskutečně zasáhl! Nyní podržel hosty nad vodou. To byla gólová šance Diawary, který hlavičkoval a brankář hostí reflexivně vyrazil mimo tři tyče.

83
    Domácí jsou na polovině Porta a snaží se vymyslet, jak by prošli skrze obranu hostí.

81
    Vzápětí střídají i domácí. Pedro odchází na lavičku a jeho místo zaujímá Fernando Ferreira.