Belenenses – Porto 1:1 (kon.) | Sporting – Marítimo 3:2 (kon.)
Sporting Lisabon
3:2 (1:2)
CS Marítimo
Sobota 02.11.2013, 21:15 • Estádio José Alvalade • Portugalská Primeira Liga

Skončilo nám divoké utkání devátého kola portugalské Primeira ligy mezi domácím Sportingem Lisabon a hostující CS Marítimo. Hosté otočili v prvním poločasu stav utkání na 2:1, jenomže druhý poločas patřil domácím, když šestasedmdesáté minutě vyrovnával střídající Slimani. O chvíli později fauloval ve výpně Diogo a nabídl domácím výhodu v podobě penalty, kterou využil Silva. Diogo navíc vyfasoval červenou kartu a hosté dohrávali zbytek zápasu v oslabení. Další branka již nepadla a tak domácí Sporting poráží na své půdě Marítimo 3:2. To je ode mě vše. Hezký zbytek dne. (23:13:49)

90+2
    Domácí drží míč a nikam s ním nepospíchají.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Eduardo udělal útočný faul.

89
    Další rohový kop pro hosty dopadl stejně jako ty předchozí.

88
    Centry létají do vápna Sportingu, ale nikdo z hostujících se není schopen dostat k centrovanému míči.

88
    Ze hřiště odchází Sami, kterého nahradí Dias.

87
    Marítimu zbývá zhruba sedm, osm minut i s nastavením na vyrovnání.

86
    Rohový kop, se jim ovšem hrubě nepovedl.

85
    Hosté mají šanci k vyrovnání v podobě rohového kopu.

85
    Sporting se kupodivu nesoustředí na obranu, ale snaží se jít i přes své vedení do útoku.

83
    Soares skočil pod nohy jednomu z domácích a je tu další žlutá karta do sbírky.

82
    Domácí naposledy střídají. Dnes dohrál Capel, kterého nahrazuje Mane

81
    Jak to nemohl dát? Leoni vyrazil pokus jednoho z domácích jen před sebe a k míčí se dostal Slimani na kterého zívala prázdná brána ze dvou metrů. On ji trestuhodně minul.

80
    Rozhodčí rozdává karty jako na běžícím pásu. Za další faul si vykoledoval žlutou kartu hostující Sami

79
    Rosário dostává žlutou kartu. Nervy pracují a hostující stoper strčil do protihráče.

78
    Dalším karetním hříšníkem se stal Montero.

76
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    Domácí otáčejí stav utkání. ADRIEN SILVA nedal tvrdou ránou doleva šanci Leonimu.