Norimberk – Freiburg 0:3 (kon.) | Hoffenheim – Bayern 1:2 (kon.) | Hamburg – Mönchengladbach 0:2 (kon.)
Braunschweig – Leverkusen 1:0 (kon.) | Hertha – Schalke 0:2 (kon.) | Frankfurt – Wolfsburg 1:2 (kon.)
1. FC Norimberk
0:3 (0:0)
SC Freiburg
Sobota 02.11.2013, 15:30 • Grundig-Stadion, Nürnberg • Německá Bundesliga

Pro dnešní večer to je ode mě všechno. Pěkný zbytek večera a víkendu vám přeje Petr Peleška. (17:26:03)

Je za námi velice smolné utkán pro domácí, kteří byli po celou dobu lepším celkem, ale hraje se bohužel pro ně na branky. Nejdříve v 57. minutě poslal do vedení Freiburg Klaus. Později to byl v 79. minutě Darida, který se prosadil nádhernou střelou. A celý to dovršil v 88. minutě Mehmedi po špatné dohodě Nilssona a Schäfera.

90
    Hlavní sudí nastavuje dvě minuty.

89
    Gertjan Verbeek, trenér Norimberku nevypadá nijak šťastně. Je vidět, že tenhle zápas je pro Norimberk hodně smolný...

89
    Baumann opět sebejistým zákrokem vyrazil centrovaný balon a později střelu jednoho z domácích hráčů zblokoval obránce.

88
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Obrovská chyba mezi Nilssonem a Schäferem končí brankou. Dlouze nakopnutý míč doskákal až na vápno, kde si právě Per Nilsson myslel, že ho pohodlně zachytí Schäfer, ale tomu se moc nechtělo. Dokázal toho využít ADMIR MEHMEDI, který obešel Nilssona a Schäfera přehodil.

87
    Do hry se připravuje Nicolas Höfler. V dnešním utkání bohužel neuvidíme Václava Pilaře.

86
    S rohovým kopem domácích si znovu dokázal poradit Oliver Baumann.

85
    Norimberk je zjevně dost zaskočen, protože se mu vůbec nedaří přihrát a z toho se snaží těžit Freiburg.

83
    Oliver Baumann a další jeho pohotový zákrok, když si poradil se střelou jednoho z hráčů Norimberku.

82
    Norimberk se snaží hrát dopředu, ale nedaří se mu vytvořit nějaká šance.

80
    Zbývá nám deset minutek do konce základní hrací doby. Vladimír Darida byl na hřišti pouhé čtyři minuty a dokázal nádherně skórovat. Freiburg ukazuje, jak moc dokáže být produktivní v proměňování šancí.

79
    Tak momentálně mi zavál velký mráz po zádech, ale to by mělo každého Čecha! VLADIMÍR DARIDA převzal míč na pravé straně a mířil s ním ke středu, kdy z nějakých dvaceti metrů levačkou poslal míč nádherně do šibenice! Nádherný fotbalový moment! Darida posílá Freiburg do dvoubrankového vedení.

77
    Momentálně byl kousek před šestnáctkou s míčem Kijotake, ale jeho střela nemířila mezi tři tyče.

76
    NESKUTEČNÝ! Freiburg drží nad vodou opravdu všechno! Střelu jednoho z hráčů Norimberku tečoval Per Nilsson, ale pouze do tyče!

75
    Střídání v týmu SC Freiburg: Hrací plochu opouští Sebastian Freis, nahrazuje ho český záložník Vladimír Darida!

72
    Střídání v týmu SC Freiburu: Hrací plochu opouští střelec první branky Filip Klaus, je nahrazen Francisem Coquelinem.