Banská Bystrica – Poprad 2:0 (kon.) | Trenčín – Zvolen 4:3 (2:0 po s.n.) | Žilina – Nitra 3:5 (kon.)
Martin – Košice 3:2 (kon.) | Piešťany – Skalica 1:2 (kon.)
MsHK Žilina
3:5 (0:3, 1:0, 2:2)
HK Nitra
sk Neděle 17.11.2013, 17:00 • Zimný štadión, Žilina • Tipos Extraliga (SR)

53:26
    Nitrania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť domáci Tibor Varga.

47:24
    Žilinčania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť Michal Novák.

41:05
    Žilinčania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť Henrich Ručkay.

38:29
    Žilinčania si zahrajú v početnej výhode. Hosťujúci Bača si odchádza sadnúť na dve minúty za seknutie.

34:19
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť hosťujúci Milo.

33:00
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť domáci Rúfus.

25:36
    Žilinčania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť hosťujúci Bajtek.

07:00
    Po nitrianskom vsietenom góle uvidíme presilovú hru hostí. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť Marcel Šterbák.

06:06
    Nitrania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za zovretie puku v ruke odchádza sadnúť domáci Salajka.

Branky a nahrávky: 37. Varga (Valášek, Kalla), 44. Varga (Kalla), 47. Tomas (D.Buc) – 7. Tománek (Stümpel), 8. H. Ručkay (Chrenko, Nádašdi), 15. L. Novák (Tománek, Stümpel), 57. Chrenko (Nádašdi), 60. Tománek

MsHK Žilina: M. Laco (21. Mikoláš) – Ostrčil, M. Šterbák, Hriňa, Leško, Rúfus, Salajka, Bajaník, Niník – Tomas, Klouda, D. Buc – Varga, Kalla, Valášek – Macejka, Linet, Drevenák – Schroner, Jarab, A. Lipovský.
    HK Nitra: Kristan (Zima) – Nádašdi, Milo, Ordzovenský, König, Bača, M. Novák, Ďurkech, Piačka – Kováčik, Chrenko, H. Ručkay – Tománek, Stümpel, L. Novák – Segľa, Hamrák, Bajtek – Štumpf, Kmeč, Pupák.

Rozhodčí: Tomáš Orolin – Vladimír Brath, Roman Bednár