MAC Budapešť
2:6 (1:1, 1:1, 0:4)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 26.01.2014, 13:40Erste Bank Young Stars League

Třetí třetina byla zcela v režii znojemského celku, který si čtyřmi vstřelenými brankami zajistil plný počet bodů.
    Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. (15:51:40)

60:00

59:05

57:05
    Domácí si na poslední chvíli zahrají přesilovou hru. Michalice si odsedí 2 minuty za faul vysokou holí.

51:58
    Orli právě vstřelili branku!
    LUKÁŠ NOVÁČEK se v dnešním utkání prosazuje už potřetí a zároveň se stává střelcem šesté branky. Zdá se, že domácí už proti Orlům nemají žádnou šanci.
    Asistence: Marek Špaček, Jakub Švanda.

50:15

48:15
    Další vyloučení domácím příliš neprospěje. Nicméně na trestnou lavici putuje Herner (MAC), který se provinil faulem vysokou holí. Za svůj prohrešek si odpyká dvě minuty.

47:45
    Ani minutu nenechali hosté Budapešť odpočinout a Zaka znovu loví kotouč ze své sítě. Tentokráte ho prostřelil ZBYNĚK HORÁK.
    Asistence: Matyáš Hložek.

47:17
    Znojemští junioři se rozhodli, že si z dnešního utkáná odveou plný počet bodů. Úspěšným střelcem, který dostává Znojmo už do dvou brankového vedení se stává MAREK ŠPAČEK.
    Asistence: Michael Theimer.

46:18
    Další přesilová hra pro Orly. Vyloučen Herner (MAC) – 2 min. za sekání.

44:37
    Hosté se zásluhou LuUKÁŠE NOVÁČKA dostávají do vedení. Ten rychlou střelou překvapil domácího Zaka a zajistil tak svému týmu průběžné vedení.
    Asistence: Marek Špaček, Michael Theimer.

44:22

42:22
    Další vyloučení ns straně Znojma. Konařík (ZNO) si odsedí dvě minuty za vražení na hrazení.

41:45
    Orli jsou v plném počtu.

40:01

V druhé dvacetiminutovce to bylo jak na houpačce. Oba celky znovu vstřelili po jedné brance a stav je stále nerozhodný 2:2.
    O vítězi rozhodne tedy až třetí třetina.

40:00

39:45
    Orli si ted chvilku zahrají bez Jakuba Švandy, který si odsedí menší trest za držení.

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 14. Vajda, 32. Sillo (Egyed, Schmal) – 14. Hložek (Špaček, Nováček), 34. Nováček (Špaček), 45. Nováček (Špaček, Theimer), 48. Špaček (Theimer), 48. Horák (Hložek), 52. Nováček (Špaček, Švanda)

MAC Budapešť: Zaka – Dosa, Inglish, Levai, Herner, Herszenyi, Lorincz – Egyed, Sillo, Schmal – Fedosoff, Majoross, Toth – Hegyi, Mach, Nemeth – Vajda.
    HC LERAM Orli Znojmo: Helešic (Sochor) – Theimer, Švanda, Koňařík, Michalica, Hloupý, Křípal – Žemlička, Nováček, Špaček – Horák, Pelikán, Hložek – Hačecký, Cerovečki, Kacetl – Holub, Indruch.