Boston – Ottawa 4:2 (kon.) | Toronto – Chicago 3:2 (kon.) | Tampa – Washington 4:3 (kon.)
Florida – Philadelphia 2:1 (kon.) | New Jersey – Columbus 3:2 (kon.) | NY Rangers – Winnipeg 0:1 (1:2 po s.n.)
Pittsburgh – Buffalo 5:0 (kon.) | Carolina – Arizona 3:0 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:2 (1:0 po s.n.)
Minnesota – Dallas 4:1 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 3:1 (kon.)
Buffalo – Detroit 3:2 (2:1 po s.n.) | Carolina – Los Angeles 3:2 (kon.)
New Jersey Devils
3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Columbus Blue Jackets
Neděle 02.11.2014, 00:05 • Prudential Center, Newark • NHL

Scott Hartnell byl ještě vyloučen za vražení na hrazení.

57:10
    Nick Foligno (CBJ) je osm vteřin před vypršením Židlického trestu vyloučen za podražení.

55:18
    Johansen se uvolňoval přes Marka Židlického (NJD), který ho při tom zahákoval a dostává tak dvě minuty. Následuje přesilovka Blue Jackets 4 na 3, která ovšem bude trvat pouze 37 vteřin. Poté bude pokračovat klasická početní výhoda 5 na 4.
    Devils si vzali oddechový čas.

53:55
    Scott Hartnell (CBJ) to přehnal s důrazem na brankovišti, což si pochopitelně nenechali líbit domácí hráči. Trestat se rozhodl Ryane Clowe (NJD).
    Oba aktéři jsou vyloučeni na dvě minuty.

48:38
    Jacob Josefson v ofsajdu. Současně se ale hákování dopustil Adam Cracknell (CBJ), který tak dostává dvě minuty a dává domácím šanci na srovnání v přesilové hře.

30:56
    Za hákování je vyloučen Travis Zajac (NJD). Předtím ale ještě komerční přestávka.

24:24
    Jared Boll (CBJ) vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

20:26
    Přesilovka Columbusu končí, neboť Ryan Johansen (CBJ) dostává dvě trestné minuty za držení Merrilla.

19:00
    Atkinson uháněl sám na branku. Andy Greene (NJD) ho sice dohnal, ale přitom ho podrazil a dostává tak dvě trestné minuty.

16:45
    Za nedovolené bránění je vyloučen Cody Goloubef (CBJ).

14:04
    Před komerční přestávkou dostává dvě trestné minuty za sevření puku Jon Merrill (NJD). Hosté budou hrát první přesilovou hru.

04:08
    Jack Johnson (CBJ) vyloučen na dvě minuty za hákování.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 25. Židlický (Ryder, Severson), 49. Henrique (Jágr, Židlický), 51. Larsson (Salvador, Eliáš) – 2. Skille (Gibbons, Foligno), 33. Foligno (Johnson, Gibbons)

New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene, Severson, Salvador, Židlický, Merrill, Larsson – Clowe, Zajac, Jágr – Zubrus, Eliáš, Brunner – Boucher, Henrique, Ryder – Ruutu, Josefson, Gionta
    Columbus Blue Jackets: Forsberg (McElhinney) – Johnson, Ťutin, Murray, Savard, Erixon, Goloubef – Hartnell, Johansen, Atkinson – Foligno, Gibbons, Skille – Wennberg, Cracknell, Daňo – Collins, Chaput, Boll

Rozhodčí: O'Rourke, Skilliter – Driscoll, Sericolo

Diváci: 13542