Jekatěrinburg – Nižněkamsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Magnitogorsk – Toljatti 2:0 (kon.) | Jokerit – Minsk 5:2 (kon.)

Jakub Kovář – 92,86% (26/28) (11:55:04)

Nakonec museli rozhodnout až nájezdy. V nich se skvěle prezentovali oba brankaři, protože oba pochytaly hned čtyři nájezdy. Nakonec se prosadil Ivanov a připsal tak druhý bod pro Nižněkamsk.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Neftěchimik Nižněkamsk.

60:01

Ve třetí části padl jeden gól. Postaral se o něj domácí celek, který v závěru třetiny srovnal a poslal tak zápas do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

56:12
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Přeci jen se Avtomobilistu podařlo vytvořit tlak a je z toho kýžené vyrovnání. Postaral se o to ALEXANDR NESTEROV. Asistence: Sergej Gusev.

51:00
    Hra je i nadále plynulá. Hraje se převážně ve středu hrací plochy.

45:00
    Domácí se snaží, ale momentálně se jim herně nedaří. Nižněkamsk má utkání pod kontrolou.

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Ve druhé části konečně začaly padat branky. Jako první šel do vedení Jekatěrinburg zásluhou Palushaje, jenže hosté se zvedli vyrovnali a v poslední minutě dokázal vývoj otočit Grigorenko.

40:00

39:36
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Tak tohle je pro Jekatěrinburg hodně kruté. V poslední minutě se totiž prosazuje JEVGENIJ GRIGORENKO. Asistence: Matt Anderson.

36:02

34:02
    Domácí si budou moci vrátit vedení na svojí stranu. Zdunov dostane menší trest za hru vysokou holí.

33:25
    Je vyrováno. Kováře propálil přesnou střelou STANISLAV KALAŠNIKOV. Asistence: Matt Anderson.

30:00
    Rybakov se prokoušel prosmýknout mezi dvěma obránci, ale neuspěl a o kotouč vzápětí přišel.

25:00
    Vzápětí je domácí tým na koni. Pokračuje v náporu a gólman Nižněkamsku si na nedostatek práce nemůže stěžovat.

24:12
    Neproměněné trestné střílení domácí mrzet nemusí, protože se krátce na to prosadil AARON PALUSHAJ. Asistence: Gilbert Brule, Anton Lazarev.

22:12
    Jenže Michnov v nájezdu nedokázal Sudnicina překonat!

22:12
    Bylo nařízené trestné střílení! Michnov ujížděl sám na branku, ale protihráč mu seknul přes hokejku a rozhodčí nezaváhal.

20:01

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

STATISTIKY PRVNÍ TŘETINY:

Střely na branku: 13 – 9
    Vyloučení: 0 – 0
    Vyhrané buly: 8 – 15

Úvodní dějství je za námi. Hrál se velmi plynulý hokej, ale bez náznaku šancí. Mírně aktivnější byl domácí celek, ale Sudnicin s přehledem všechny střely pochytal.

20:00

14:00
    Brule vysunul do jízdy Lewandowského. který vypálil přímo do míst, dke číhal pozorný Sudnicin.

06:00
    Sledujeme nepříliš pohlednou pasáž, avšak v posledních vteřinách začíná Jekatěrinburg přebírat iniciativu.

03:00
    Z velkého úhlu vypálil Sexton. Domácí muž v masce zakročil včas vyrážečkou.

02:00
    V zajímavém přečíslení dva na jednoho zamezil Metljuk. Domácí obránce předjel hostujícího protihráče a sebral mu puk.

00:01

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinckij) – Lepisto, Loginov, Megalinskij, Antonov, Gusev, Metljuk, Žuravljov, Trjamkin – Lazarev, Palushaj, Brule – Rybakov, Klimenko, Simakov – Lewandowski, Michnov, Bumagin – Nesterov, Garejev, Jemelin.

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Kolppanen) – Kalašnikov, Kosmačjov, Pujacs, Jevsejenkov, Berezin, Eronen, Bjalov – Nikulin, Rybin, Zdunov – Anderson, Grigorenko, Sexton -Milovzorov, Polygalov, Ivanov – Alševskij, Žukov, Timirjov.

Rozhodčí: Gusev, Odins – Birin, Morozov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?