Motor ČB – Kadaň 6:1 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 1:2 (po pr.) | Prostějov – Kladno 3:4 (po pr.)
Ústí n/L – Benátky n/J 3:0 (kon.) | Třebíč – Chomutov 3:7 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 2:1 (po pr.)
Havířov – Most 3:1 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 17.01.2015, 17:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

Konec zápasu. (19:40:37)

63:28
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk přece jen využívá početní výhodu a bere dnes vítězný bod. TOMÁŠI DRTILOVI se přece jen podařila jeho střela od modré čáry, kterou propálil vše co mu stálo v cestě. Bez asistence.

63:18
    Plášek nahodil kotouč na Krále a k dorážce se dostal Moskal, který však neuspěl.

62:40
    Dominik Bílek teď skvělé zblokoval další střelu hostů a vyhazuje kotouč.

62:15
    Na modré čáře opět dvojíce šumperských obránců Holík – Drtil, kteří pálí projektily na Krále. Další ze střel končí v ochranné síti.

61:40
    Vhazuje se po pravici Krále. Bílek vyhrál buly a ihned vyhazuje kotouč ven z třetiny.

61:29
    Drtil napřáhl k velké ráně, ale promáchl kotouč.

61:00
    Šumperk pokračuje v náporu. Další střelou se opět prezentoval Aleš Holík. Král kryje kotouč v náručí.

60:09
    Holík vyslal střelu zápěstím, kterou Král zlikvidoval vyrážečkou.

60:01

Po základní hrací době vítěz zápasu nevzešel, a tak se v Kalich Areně bude prodlužovat. Litoměřice zahájí prodloužení ve třech, z trestu Karla Plášila ještě zbývá neskutečně dlouhý 4 minuty a 24 sekund. Kdo si připíše bonusový bod za výhru se dozvíme za malou chvíli

60:00

59:59
    Holík nastřelil kotouč z velké dálky a píská se opět zakázané uvolnění. V základní hrací době se jíž nic nestane.

59:51
    Zakázané uvolnění Šumperku. Hra se opět stěhuje před hostující branku.