Motor ČB – Kadaň 6:1 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 1:2 (po pr.) | Prostějov – Kladno 3:4 (po pr.)
Ústí n/L – Benátky n/J 3:0 (kon.) | Třebíč – Chomutov 3:7 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 2:1 (po pr.)
Havířov – Most 3:1 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
3:4 (1:1, 1:2, 1:0 - 0:1)
Rytíři Kladno
Sobota 17.01.2015, 17:001. liga (ČR)

Hosté si nakonec odvážejí z Prostějova zaslouženě dva body za výhru v prodloužení, ve kterém byli lepším celkem. I tak má pro Prostějov bod cenu zlata.

Děkuji za pozornost a přejí pěkný zbytek večera. (19:23:27)

64:56
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté rozhodují čtyři a půl vteřiny před koncem hrací doby. Kaberle dobře našel osamoceného TOMÁŠE HOŘAVU, který z první trefil do odkryté braky. Asistence: Tomáš Kaberle.

64:39
    Hosté jsou ve čtyřech.

63:58
    Počet hráčů na ledě se srovná. Moučka (PRO) odchází za sekání.

63:52
    Obrovský hrubka na modré, kterou předvedli Jestřábi! Hořava pak stíhal odražený kotouč, proti němu vyjel Šimboch a nakonec dokázal holí vyrazit do bezpečí!

62:39
    Klouček (KLA) si znovu počínal nedovoleně u mantinelu. Je vyloučen za nedovolené bránění. Jestřábi tak mají velkou šanci na rozhodnutí zápasu ještě v prodloužení.

62:24
    Kajabovu střelu vyrazil Chábera nejistě vedle sebe. Žádný z hráčů Prostějova však na dorážku nedosáhl.

61:46
    Nyní se hosté sami vyhánějí z pásma.

60:53
    Kladno má neuvěřitelný tlak! Šimboch se musel hodně ohánět na brankové čáře, zatím ale drží nerozhodné skóre.

60:28
    Hořavova střela z blízka mířila jen do Šimbocha.

60:01

Jestřábi to dokázali a ve třetí třetině vstřelili vyrovnavající branku! Znovu budou z utkání s Kladnem brát na domácím ledě nejméně bod. Následovat bude prodloužení.

60:00

59:35
    Tenkrát si sjel do útočného pásma a tvrdě střílel. Kotouč mířil jen nad branku Šimbocha.

59:08
    Hraje se ve středním pásmu.

58:07
    Kladno je v plném počtu.

57:27
    Jestřábi se na chvíli usadili v pásmu, šance z toho nebyla.

56:07
    Další trest pro hosty. Tomáš Horna (KLA) odchází na trestnou za podražení.

Miroslav Klimeš

Branky a nahrávky: 4. Luňák (Venkrbec), 23. Indra (Duba, Hawlík), 48. Moučka (Duba) – 11. Horna (Rudovský), 32. Hořava (Eberle, Bahenský), 33. Rudovský (Hořava, Horna), 65. Hořava (Kaberle)

LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Vydržel) – Kužel, Niko, Husák, Matyáš, Hertl, Malý, Hawlík – Franek, Krejčík, Meidl – Luňák, Venkrbec, Kajaba – Moučka, Duba, Indra – Coufal, Sršeň. Trenér: Z. Čech.
    Rytíři Kladno: Chábera (Švihálek) – Kaberle, Klouček, Růžička, Lukáč, Kania, Zeman – Horna, Dragoun, Hořava – Pitule, Eberle, Tenkrát – Stach, Kindl, Redlich – Bahenský, Strnad. Trenér: J. Čelanský.

Rozhodčí: M. Škrobák – Rampín, Reich