NY Islanders – Pittsburgh 6:3 (kon.) | Columbus – NY Rangers 1:2 (kon.) | Carolina – Vancouver 0:3 (kon.)
Nashville – Washington 4:3 (kon.) | Chicago – Winnipeg 2:4 (kon.) | Anaheim – New Jersey 5:1 (kon.)
Chicago Blackhawks
2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
Winnipeg Jets
Sobota 17.01.2015, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji ničím nerušený zbytek noci! (05:23:17)

3. Teuvo Teravainen (CHI) 1+0

Hokejisté Winnipegu Jets potvrzují výbornou formu z posledních zápasů a porážejí domácí Chicago 2:4. O všem rozhodovala až třetí třetina, do které se vstupovalo za stavu 1:1. Klíčové momenty zápasu přišly během 28 sekund v 50. minutě. Nejprve Boghosian v přesilovce připravil gól pro Bryana Littla a chvíli poté zvýšil přesnou tečí už na 1:3 Chris Thorburn. Černí jestřábi ještě stačili o necelé dvě minuty později zásahem Teuva Teravainena snížit na rozdíl jediné branky, ovšem poslední slovo si vzaly Tryskáči. V čase 59:31 poslal puk do prázdné klece Andrew Ladd.

Střely na branku ve 3. třetině – 11:11, celkem – 33:35

Dnešní utkání navštívilo 22051 diváků.

60:00
    Andrew LADD - 2:4

59:31
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Je hotovo! Blake Wheeler posunul puk k ANDREWOVI LADDOVI, který z pravého kruhu pohodlně trefil prázdnou domácí svatyni. Asistence: Blake Wheeler a Dustin Byfuglien.

59:05
    Domácí hrají bez brankáře!

59:01
    Ohlášena poslední minuta třetí části.

58:30
    Blake Wheeler vybojoval kotouč a pustil se dopředu. Sice se až do šance nedostal, ale alespoň pro svůj tým ušetřil cenné sekundy.

58:01
    Dvě minuty do konce třetí třetiny, domácí se nadechují k závěrečnému náporu.

57:30
    Seabrookovo nahození vyrazil Hutchinson a o zbytek se postarala obrana Jets.

56:55
    Do Sharpa se poté pustil Stuart, ale nešlo o nic tak závažného, aby se za to vylučovalo.

56:55
    Oduya z rohu nahodil kotouč před branku, kde ho ještě tečoval Sharp. Hutchinson stačil zalehnout puk před brankovou čárou!

56:02
    Domácí mají ještě čtyři minuty na vyrovnání.

55:30
    Před brankou se dostal k puku Toews, Byfuglien ho vytlačil k zadnímu mantinelu.

55:00
    Další postavení mimo hru v podání Blackhawks.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 1. Saad (Hossa, Toews), 53. Teravainen (Rozsíval) – 11. Bogosian (Ladd, Little), 50. Little (Bogosian, Wheeler), 50. Thorburn (Lowry, Byfuglien), 60. Ladd (Wheeler, Byfuglien)

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Seabrook, Keith, Hjalmarsson, Oduya, Rozsíval, Rundblad – Hossa, Toews, Saad – P. Kane, Richards, Bickell – Teravainen, Shaw, Sharp – Smith, Kruger, Carcillo. Trenér: Joel Quenneville
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Bogosian, Enström, Byfuglien, Chiarot, Harrison, Stuart – Wheeler, Little, Ladd – Frolík, Scheifele, Perreault – Halischuk, Lowry, E. Kane – Peluso, Slater, Thorburn. Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: Hebert, Koval – Cherrey, Heyer

Diváci: 22051