HC Plzeň – Pardubice 2:6 (kon.) | Warriors Brno – Poruba 2011 6:2 (kon.)
HCM Warriors Brno
6:2 (2:1, 3:0, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 17.01.2015, 13:45 • Hokejová hala Úvoz • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Loučím se s vámi z brněnské haly na Úvoze a přeji příjemný zbytek sobotního dne. (16:01:51)

Viděli jsme zápas, ze kterého si domácí připisují všechny body. Vytvořili si slušný náskok, který už udrželi.

60:00

59:10

58:26
    Jeden z Ostravských stál v brankovišti a buly se tak háže ve střední třetině.

57:08
    Domácí Růžička se srazil s protihráčem a zůstává ležet na ledě. Trenéři Brna zuří a dožadují se trestu za faul kolenem. Místo toho je ale obsazena trestná lavice Brna. Rozhodčí kritiku potrestal dvěma minutami. Trest odpyká Tomáš Pípa.
    Mezitím se i Růžička zvedl z ledu a snad bude v pořádku.

56:46
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Domácí přidávají šestou branku a vypadá to, že zápas je rozhodnutý. Trefil se ALEX MUDRYCH po asistence Ondřeje Dufka.

55:52
    Chalupova tvrdá rána byla zblokovaná.

53:48

51:48
    Hosté hráli v šesti. Trest odpyká Kamil Klíma.

48:23
    Vojtěch Malý dobře zapracoval za brankou a zavezl puk až před Mrázka, v rozhodující chvíli se mu ale pod nohy zapletla hokejka soupeře.

46:56
    Poruba právě vstřelila branku!
    Holík dělal, co mohl, ale na třetí dorážku do horního růžku z hole VOJTĚCHA STŘONDALY nedosáhl.
    Asistence: Marek Havránek

46:13
    Hosté špatně rozehráli a píská se zakázané uvolnění.

44:34

42:34
    Voznička (POR) 2 min. – vražení na hrazení

Poruba se snaží o snížení stavu, ale nedaří se jí přejít přes střední třetinu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 15.25.

40:00

Magdalena Malá

Branky a nahrávky: 11. Bocián (Chalupa, Dufek), 16. Malý (Macháň, Jurnečka), 26. Kunst (Jurnečka), 28. Dufek (Bocián, Chalupa), 31. Chalupa (Rafaj, Dufek), 57. Mudrych (Dufek) – 17. Kroček (Střondala), 47. Střondala (Havránek)

HCM Warriors Brno: Holík (Horký) – Daněk, Miloš, Jurnečka, Pípa, Kuchař, Rafaj – Mudrych, Kunst, Macháň, Jedlička, Růžička, Karpíšek, Chalupa, Dufek (C), Malý, Bocián
    HC RT TORAX Poruba 2011: Mrázek (Remiáš) – Pitucha, Balcárek, Kroček, Glumbík, Dobeš, Pliska, Vojtášek, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Klíma, Plachý, Bochnak, Dlouhý, Zicháček, Voznička

Rozhodčí: Slavka – Lainka, Pavlík