Admira – Austria 1:1 (kon.) | Rapid – Grödig 4:0 (kon.) | Wolfsberger – Wiener 2:0 (kon.)
Rheindorf Altach – Ried 2:1 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
2:0 (1:0)
SC Wiener Neustadt
Sobota 14.03.2015, 18:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga

90+2
    Velká smůla pro hosty! Již překonanému Koflerovi pomohla po dobré střele Hellquista horní tyč.

85
    Za velkého potlesku fanoušků odchází Tadej Trdina, kterého na poslední minuty nahrazuje Hervé Oussalé.

80
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Weber, přichází Silvio.

74
    Daniel Maderner po několika vteřinách na hřišti dostává žluté napomenutí.

73
    Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Tieber, přichází Maderner.

63
    Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Mally, přichází Koch.
    Manuel WEBER - 2:0

58
    Pellets WAC právě vstřelili branku!
    Domácí zaslouženě přidávají druhou branku! Přímý kop rozehrál Jacobo na hlavu Seidla, jehož střelu Vollnhofer ještě vyrazil, ale na dorážku MANUELA WEBERA už neměl nárok.

57
    Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Ranftl, přichází Schopf.

54
    Sudí ponechal Pelletsu výhodu, Mally ji však ukončil tvrdým skluzem, za který uviděl žlutý kartónek.

46
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Zulj, přichází Seidl.
    Tadej TRDINA - 1:0

43
    Muž s maskou posílá Pellets před koncem poločasu do vedení! Jeden z obránců se ve vápně nezorientoval vůbec dobře a i když nepustil sklepnutý míč k Jacobovi, tak ho odrazil pouze před TADEJE TRDINU, který už to měl jednoduché a nikým nehlídaný z první poslal míč za záda Vollnhofera.

39
    První žlutá karta i na hostující straně, za faul ve středu hřiště ji dostal Ranftl.
    Hostující gólman zasahovat nemusel.

33
    Po rohovém kopu zahrozilo i na druhé straně! Jacobo našel halvu Huttenbrennera, který přestřelil branku jen o pár centimetrů.

32
    To byla asi největší šance zápasu. Ranftl obral soupeře o míč, tři hráče lehce obešel a i přihrál Hellquistovi, jenž bezprostřední blízkosti jen o kousek netrefil cíl.

27
    Manuel Kerhe si neodpustil nějaké poznámky směrem k rozhodčímu a dostává zbytečnou žlutou kartu.