Leverkusen – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Augsburg – Hertha 0:1 (kon.) | W. Brémy – Schalke 0:3 (kon.)
Mohuč – Ingolstadt 0:1 (kon.) | Darmstadt – Hannover 2:2 (kon.) | Dortmund – Mönchengladbach 4:0 (kon.)
SV Darmstadt 98
2:2 (1:0)
Hannover 96
Sobota 15.08.2015, 15:30 • Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt) • Německá Bundesliga • 1. kolo
    62. Aytaç SULU - 2:2

62
    Hannover právě vstřelil branku!
    Domácí kapitán AYTAÇ SULU nezažívá zrovna šťastné utkání! Před třemi minutami měl na svědomí penaltový faul, po němž se sice hosté neprosadili, ale o tři minuty později si na své konto připisuje vlastní gól. Hosté zahrávali nebezpečnou standardku a centr na zadní tyč trefil právě domácího kapitána, od něhož se odrazil "neomylně" do brány Darmstadtu.
    54. Marcel HELLER - 2:1

54
    Darmstadt právě vstřelil branku!
    Nerozhodný stav vydržel pouze šest minut a domácí jsou zpátky ve vedení! Albornoz předvedl obrovskou hrubku, když ztratil míč v pozici posledního hráče a MARCEL HELLER šel zničehonic s míčem sám na Zielera, kterého si položil a s přispěním tyče trefil z úhlu odkrytou bránu.
    48. Charlison BENSCHOP - 1:1

48
    Je vyrovnáno! Karaman našel krásnou kolmicí nabíhajícího Erdinçe, který vzápětí poslal zprava přízemní míč před bránu, kam si naběhl CHARLISON BENSCHOP, jehož přízemní střela prolétla mezi nohama brankáře Mathenii do brány.
    31. Marcel HELLER - 1:0

31
    Domácí se dostali do rychlého protiútoku a k hostující bráně dokonce uháněli v jednu chvíli v přečíslení tří na jednoho, míč táhl MARCEL HELLER, který nakonec nevolil přihrávku, ale zásekávačkou se zbavil bránícího hráče a jeho technická střela na zadní tyč se od břevna odrazila do brány za bezmocného Zielera. V Darmstadtu teď panuje skutečné fotbalové nadšení!