Slavia – Jihlava 4:0 (kon.) | Slovácko – Příbram 2:1 (kon.) | Jablonec – Liberec 1:1 (kon.)
FK Jablonec
1:1 (0:1)
FC Slovan Liberec
Neděle 16.08.2015, 19:15 • Střelnice • Synot liga • 4. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a u dalších přenosů se brzy těším na počtenou. (21:17:30)

Severočeské derby vítěze nepoznalo. Liberečtí přijeli do Jablonce s velmi defenzivní taktikou. Ta nesla po většinu utkání své ovoce. Hosté navíc byli velmi blízko vítězství, když se už v prvním poločase prosadil po rohu Luckassen. Hosté ale byli celý zápas aktivnější a v poslední minutě řádné hrací doby se dočkali alespoň srovnání. Tečovanou střelou se prosadil Beneš, a tak se oba soupeři rozcházejí po remíze 1:1 smírně.

90+5

90+5
    Do šance se tlačil opět velmi aktivní Rabušic, jablonečtí obránci ho ale na poslední chvíli o míč připravili.

90+4
    Je před námi poslední minuta.

90+3
    Ve střehu musel být i Koubek, který si došel pro odražený míč po centru.

90+2
    Rabušic se protáhl až ke střele, proti přízemní ráně ale hrubý skvěle zasahuje!

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Je tu zasloužená vyrovnávací branka! Z pravé strany odcentroval Romera, míč ještě nazdvihl Tecl, a tak se do střelecké příležitosti uprostřed vápna dostal VÍT BENEŠ. Jeho první pokus ještě dokázal Koubek zneškodnit, proti tečované dorážce již ale neměl nárok.
    90. Vít BENEŠ - 1:1

89
    Pokračujeme ve hře, po výkopu Koubka se míč odráží do autu. Vhazovat budou domácí.

88
    Po Teclově přihrávce vzduchem pro balon vystoupal Koubek. Do něj ale velmi tvrdě zajel Wágner a rozhodčí pochopitelně píská faul. K brankáři Liberce navíc běží zdravotníci.

87
    Navíc následně míč ukořistil Rabušic, který s ním pádil kupředu s cílem dojít si pro faul. To se ale forvardovi Liberce nevydařilo, takže hrát budou Jablonečtí.

86
    Opět chvilka oddychu pro fotbalisty z města pod Ještědem. Ti totiž zakopli balon, co nejdále to šlo. Pokračovat ve hře se bude po výkopu Hrubého.

85
    Po autovém vhazování až do šestnáctky se rychle s balonem na noze otočil Doležal, který ale z voleje vypálil vysoko nad.

84
    Nyní už ale opět hrají s míčem hráči Jablonce, kteří kombinují na polovině hostí.

82
    Šural nádhernou patičkou našel Rabušice, jenž ale zamířil jen doprostřed brány, Hrubý se navíc výborně natáhl a střelu vytěsnil mimo.

81
    Rozeběhlo se posledních deset minut řádné hrací doby. Míč mají ve své moci fotbalisté v modrém, kteří se ale pochopitelně nikam neženou.