Crystal Palace – Arsenal 1:2 (kon.) | Manchester City – Chelsea 3:0 (kon.)
Crystal Palace FC
1:2 (1:1)
Arsenal FC
Neděle 16.08.2015, 14:30 • Selhurst Park - London • Anglická Premier League • 2. kolo

To je pro tuto chvíli z Premier League vše. Díky za pozornost a zase někdy na počtenou. (16:30:10)
    Arsenal si díky dvěma brankám dokráčel k vítězství 2:1

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:6.

Atraktivní utkání mezi Crystal Palace a Arsenalem je u konce. Vyrovnané utkání nabídlo plno šancí na obou stranách. V prvním poločase se nejprve povedeně trefil Giroud, ale domácí zanedlouho vyrovnali z kopačky Warda.
    Rozhodnutí nastalo v druhém poločase, když si hlavičku Sáncheze do vlastní sítě srazil kapitán Delaney. Více branek do konce nepadlo, a tak si Kanonýři připsali první tři body za cennou výhru 2:1.

90+3

90+3
    Arsenal mohl přidat pojišťující branku, ale proti byl McCarthy! Ramsey našel před bránou volného Oxlade-Chamberlaina, ale ten anglického brankáře neprostřelil.

90+2
    Crystal Palace ještě má nějaký čas k vyrovnání. Probíhá poslední minuta utkání.

90+1
    Další velká šance, tentokrát na druhé straně! Ramsey pěkně ve vápně uvolnil Cazorlu, ale jeho střelu levačkou na zadní tyč vychytal připravený McCarthy.

90
    Ward se po rohu dostal k hlavičce, ale Čech předvedl dobrý zákrok, jímž nedovolil Wardovi k přidání druhé branky v tomto zápase.

88
    Mertesacker podběhl centr Souarého, ale Arteta nakonec těsně před Čung-Jongem odehrál balon do zámezí. Palace má momentálně velký tlak.

87
    Zmiňovaný Bamford vybojoval roh, ze kterého vznikla velká šance k vyrovnání, ale Mutch nedokázal hlavou míč usměrnit do sítě!

85
    Crystal Palace už vysílá všechny hráče do útoku. Cíl domácích zní jasně, alespoň vyrovnat.
    Patrick Bamford v průběhu hry nastoupil v dresu Crystal Palace ke svému debutu v Premier League

83
    Arséne Wenger se pokusí vyztužit obranu. Po dobrém výkonu odešel ze hřiště Özil, kterého nahradil Gibbs.

82
    Olivier Giroud u rohového praporku vybojoval pro své mužstvo rohový kop.

80
    Trenér Alan Pardew poslal do hry svého posledního žolíka. McArthura na place vystřídal útočník Bamford.

80
    Hra se teď na chvíli uklidní, protože po zákroku Wickhama zůstává na zemi ležet Mertesacker.

79
    Souaré se pokoušel odcentrovat, jenže byl zablokován Chamberlainem. Eagles přesto rozehrají další rohový kop.