Jekatěrinburg – Omsk 3:2 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Barys 1:0 (kon.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Čeljabinsk – Vladivostok 2:1 (2:1 po s.n.) | Ufa – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Toljatti – Čerepovec 0:2 (kon.)
Kazaň – CSKA Moskva 6:3 (kon.) | Nižněkamsk – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Jaroslavl – Minsk 4:0 (kon.)

Čerepovec právě vstřelil branku!
    Hosté zvyšují svůj náskok na 2:0 těsně před koncem zápasu! MAXIM TRUNJOV se dostal k puku po nepřesné přihrávce jednoho z domácích hráčů, a sám vyvezl puk do útočného pásma až před Kasutina, kde se rozhodl, že sám zakončí a svoji tvrdou střelou prostřelil domácího brankáře!

46:48
    Do největší příležitosti třetí třetiny se nyní dostal domácí útočník Stěpanov! Bohužel pro něj, v souboji jeden na jednoho proti Štěpánkovi neuspěl!

43:53
    Hosté si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici míří český hráč Martin Zaťovič za podražení.

37:17
    V dobré příležitosti se ocitl Bumagin, svoji střelu však nedokázal usměrnit mezi tři tyče!

33:23
    Další přesilovku budou mít k dispozici domácí. Dvouminutový trest si jede odpykat Koněv za nedovolené bránění.

26:08
    Ihned po vstřeleném gólů jdou ale hosté do oslabení, 2 minuty si jede odpykat Černov za vysokou hůl.
    BUČNĚVIČ - 0:1

25:23
    Hosté se ujímají vedení v zápase! PAVEL BUČNĚVIČ se dostal jako první k odraženému puku a z mezikruží překonal bezmocného Kasutina! 1:0 pro Čerepovec.

22:42
    Kagarlickij zachytil nepřesnou přihrávku a řítil se sám na Kasutina, pokusil se o blafák, ale domácí brankář mu puk vypíchl a zachránil svůj tým!

13:05
    První přesilovku si zahrají i hosté, na trestnou lavici míří Valujskij. 2 minuty – podražení.

10:19
    Bočarov nahodil puk na bránu od modré čáry, nikdo z jeho spoluhráčů však toto velice nebezpečnéé nahození nedokázal tečovat mezi tři tyče!

05:54
    První přesilovou hru budou mít k dispozici domácí. Nikoncev si jede odpykat dvouminutový trest za hákování.

02:04
    Trubačjov toto nahození přímo na branku nemyslel vůbec špatně, ale Štěpánek puk přidržel, nedopustil tak dorážku dotírajících útočníků!

Branky a nahrávky: 26. Bučněvič, 59. Trunjov

Lada Toljatti: Kasutin (Masalskis) – Vorobjov, Flood, Malenkich, Bolšakov, Volgin, Bělov, Romanov – Šenfeld, Magogin, Zaťovič – Bumagin, Nikulin, Stěpanov – Strelcov A. , Strelcov V., Gurjanov – Mastrjukov, Bočarov, Mokšancev – Valujskij
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Blaťák, Němec, Šefer, Chochlov, Karlsson, Koněv, Kudako – Kagarlickij, Trubačjov, Bučněvič – Skorochodov, Černov, Monachov – Nikoncev, Kovyršin, Trunjov – Kupcov, Berdnikov, Mons – Vicharev

Rozhodčí: Rogachyov, Safiullov – Nazarov, Novikov