HC Plzeň – Slavia 2:9 (kon.) | K. Vary – Č. Budějovice 5:4 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 4:2 (kon.)
Chomutov – Sparta 6:5 (2:1 po s.n.) | Vítkovice – Opava 7:5 (kon.) | Poruba – Vsetín 0:2 (kon.)
Pardubice – Mountfield HK 3:0 (kon.) | Letňany – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Olomouc – Zlín 4:3 (po pr.)
Havířov – Třinec 1:9 (kon.) | Jihlava – Liberec 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Havlíčkův Brod 5:3 (kon.)
HC RT TORAX Poruba
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Pátek 18.09.2015, 17:00 • ZS Ostrava-Poruba • Extraliga staršího dorostu • 5. kolo

56:46
    Vsetínští jdou do tří. Po vyhraném buly před Škodou se hra přesouvala na polovinu Vsetína, jenže Čechmánek soupeře podržel a tak se naskýtá domácím přesilovka 4/3

56:39
    Tam si počínal nedovoleně Malát a za hrubost odchází na trestnou lavici.

56:13
    Malát se prodíral do třetiny a byl Koňaříkem podražen. Porubě se nabízí další přesilovka.

53:50
    Jeden souboj v rohu dopadl současným vyloučením obou hráčů. Ležící Střondala podržel Michalu Weintrittovi hůl a ten mu oplácel pěstí, takže vyfasoval trest za hrubost. Hra pokračuje 5/4

53:10
    Kollár sekal protihráče a dostal dvě minuty.

52:45
    Najvar střílel k druhé tyči, ale mířil půl metru mimo.

49:20
    Stach hákoval a dostává dvě minuty.

49:00
    Za obranu se dostal Vilém a souboj s gólmanem prohrál. Puk skončil vytěsněn pravým betonem v rohu.

46:58
    Augustin obehrál všechny porubské hráče stojící v cestě k bráně a svou střelu si i dorážel. Škoda si pravou tyč dokázal v obou případech pohlídat.

43:50
    Porubští se drželi pořád ve třetině a snížení měl na holi Střondala. Jenže v těsné blízkosti brankoviště nedokázal poskakující puk dostat kličkou za ležícího gólmana.

42:40
    Blízko k třetí brance byl Weintritt Michal. Proti byl Škoda, který si na brankovou čáru doslova lehl.

41:34
    Ukázkové přesunutí hry na jeden dotek předvedli porubští hráči. Na konci akce byli Vospálek s Holubem, kdy si dvakrát vyměnili kotouč a Vospálek zakončoval. Vyjetý Sachr puk vyrazil za sebe, kde scházel dojíždějícímu Holubovi krok dorážce.

38:08
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Branka v oslabení pozvedne sebevědomí. Domácím se přesilovka nedařila a hosté se s pukem dostali do útočné třetiny. A i když byl David KOVÁŘ vytěsněn ze střelecké pozice, přesto nahodil kotouč na bránu, kde si porubský gólman puk srazil špatně postavenou hokejkou pod horní tyč..

37:21
    Za sekání odjíždí na trestnou lavici Najvar.

34:58
    V oslabení jede k Sachrově brance Irgl. Střela končí na zadním mantinelu, ale domácí hráč za brankou zabojoval tak, že spolu s protihráčem povalili brankovou konstrukci na gólmana. Naštěstí se nic vážného nestalo. Jen se musí počkat na znovu usazení branky na své místo.

34:44
    Klíma sekal a oslabuje tým na dvě minuty.

31:20
    Po krátké návštěvě v útočné třetině se bude hrát opět před vsetínskou brankou. Na trestnou lavici za hákování jde Kovář.

28:50
    V jedné akci zastavil Nadymáček soupeře podražením a pro Porubské se naskýtá možnost vyrovnání.

26:40
    Dang získal odražený kotouč na hůl a kolem levého mantinelu se dostal ke střelbě na Sachra. Trefil pouze jeho připravené betony.

25:14
    Krása fauloval loktem a sudí Fiala jej posílá na trestnou lavici.

22:38
    Hrňa se prosmýkl po pravém křídle, ale porubský obránce jej tělem vytěsnil ze střelecké pozice.

14:30
    Hostům se podařilo všemi prostředky přesunout hru před Škodu, kde za brankou podržel Malát soupeře a byl poslán na trestnou lavici.

03:56
    Hosté využívají hned první přesilovku. Ondřej KOLLÁR po několika pokusech svých spoluhráčů dopravuje kotouč za vytíženého Škodu. Asistence: Půček a Koňařík.