Crystal Palace – West Brom 2:0 (kon.) | Norwich – Leicester 1:2 (kon.) | Manchester City – Newcastle 6:1 (kon.)
Aston Villa – Stoke 0:1 (kon.) | Bournemouth – Watford 1:1 (kon.) | Sunderland – West Ham 2:2 (kon.)
Chelsea – Southampton 1:3 (kon.)
Sunderland AFC
2:2 (2:1)
West Ham United
Sobota 03.10.2015, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League • 8. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 9:14. Rohy: 1:8. Fauly: 14:11. (18:03:35)
    Zajímavé utkání na Stadium of Light končí nakonec remízou.

Dnešní zápas je u konce. Domácí Sunderland vstoupil do utkání skvěle a po zhruba dvaceti minutách vedl o dva góly, navíc sedm minut před poločasem promarnil obrovskou možnost Borini. Hosté snížili v nastavení první půle a po vyloučení domácího Lense po druhé žluté kartě srovnali na konečných 2:2 přesně po hodině hry. Sunderland tak stále na své první ligové vítězství čeká. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.

90+6

90+6
    Poslední šance domácích úspěšná nebyla, máme tu konec.

90+5
    Poslední střídání zápasu, M'Vilu nahrazuje Jordi Gómez

90+4
    M'Vila musel být ošetřen a chvíli se nahrálo, po nákopu domácích do pokutového území je v ofsajdu nachytán Sakho.

90+3
    Po jeho dlouhém nákopu do pokutového území hlavičkoval Jelavič zády k brance těsně vedle.

90+2
    Payet na útočné polovině vybojoval přímý volný kop a sám ho rozehraje.

90+1
    Emoce začínají planout, rozhodčí musí situaci uklidňovat.

90
    Rozhodčí ještě navíc přidává čtyři minutky.

89
    Borini byl nachytán v ofsajdu, po rychlém protiútoku West Hamu končí zblokovaný pokus v náručí Pantilimona.

88
    Payet byl faulován Jonesem, hosté zůstávají u balónu.

87
    Další pokus aktivního Jelaviče se mezi tři tyče nevešel.

86
    Rohový kop rozehrál Payet, žádné nebezpečí pro domácí branku to ale nebylo.

85
    Ihned na to střídá Sunderland podruhé, Fletchera nahradil Rodwell.

84
    Domácí poprvé střídají, Toivonena nahradil Larsson.

83
    Utkání je na chvíli přerušeno, jeden z domácích hráčů musí být ošetřen.

Viktor Sandev

Branky: 10. S. Fletcher (M'Vila), 22. Lens (M'Vila) – 45+1. Jenkinson (Moses), 60. Payet (Lanzini)

Karty:   32. Lens (SUN), 43. Cattermole (SUN), 74. Coates (SUN) – 2. Noble (WHU), 24. Reid (WHU), 36. Cresswell (WHU), 72. Jenkinson (WHU)   57. Lens (SUN)

Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 9:14. Rohy: 1:8. Fauly: 14:11.
    Sunderland AFC: Pantilimon – Yedlin, Coates, O'Shea, Jones – M'Vila (90+5. Jordi Gómez), Cattermole – Lens, Toivonen (84. Seb Larsson), Borini – S. Fletcher (85. Rodwell).
    Náhradníci: Mannone – van Aanholt, Brown, Seb Larsson, Rodwell, Jordi Gómez, Defoe.

West Ham United: Adrián – Jenkinson, Reid (66. Collins), Tomkins, Cresswell – Kouyaté, Noble (79. Zárate) – Lanzini, Payet, Moses (58. Jelavić) – D. Sakho.
    Náhradníci: Randolph – Zárate, Obiang, Collins, Jelavić, Oxford, Antonio.

Rozhodčí: Swarbrick – Ledger, Smart