B. Bystrica – Nové Mesto n/V 1:0 (kon.) | Šaľa – Nitra 1:2 (kon.) | Teplička n. Váhom – FC Košice 0:1 (kon.)
Spiš. N. Ves – Prešov 2:3 (kon.) | Haniska – Bardejov 1:0 (kon.) | Poprad – MFK Zvolen 1:2 (kon.)
OFK Teplička nad Váhom
0:1 (0:0)
FC Košice
sk Sobota 03.10.2015, 15:00MONACObet liga

Je za nami ďalšie kolo druhej najvyššej súťaže, v ktorom si merali sily OFK Teplička nad Váhom – FC VSS Košice. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 0:0. V druhom polčase sme sa dočkali jedného gólu, ktorý prišiel z kopačky Pavúka. Ten prekonal Holeca v 47. minúte. OFK si po tejto prehre pripísala prvú domácu prehru.

Ja Vám ďakujem z pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (16:44:37)

90+1

90+1
    Nadstavuje sa +1 minúta.

90
    Martinka hľadal za obranou Lukáša Mravca. Ten sa k lopte dostával až príliš dravo a tak mu bol odpískaný útočný faul.

90
    Striedanie v tíme FC VSS Košice: z ihriska odchádza Serečin, prichádza Gáll.

89
    Petrušovo unáhlené vhadzovanie bolo zbytočné. Loptu hodil síce do vápna, no hlavný arbiter naznačil, že loptu hodil zle.

88
    Štalmach bojoval dravo, no rohový kop nevybojoval. Napriek tomu sa mu podarilo vybojovať aspoň vhadzovanie kúsok d rohovej zástavky.

87
    Konečne sa dostali domáci aj k strele. Po Petrušovom centri sa k lopte vo vápne dostal Filo, ktorý bez váhania páli. Loptu však netrafil ideálne a tak sa jej zmocnil Ružinský.

86
    Domáci kombinujú na malom priestore. Je to síce pekné pre oči diváka, no stále to je len pred veľkým vápnom vlastného gólmana.

84
    Zápas sa momentálne hrá na poliacej čiare. Pri lopte sú hostia. Teplička sa snaží napádať, no akonáhle sa dostane k lopte ihneď ju aj stratí.

83
    Košice už len získavajú cenné sekundy niet sa kam ponáhľať. O tom nás teraz presvedčil aj Drdević, ktorého vhadzovanie zabralo dobrých 30 sekúnd.

82
    Petrušov centre našiel vo vápne Štalmacha. Ten si nedokázal loptu spracovať a tak mu ju Ostojič jednoducho zobral.

81
    Do konca zápasu ostáva menej ako 10 minút Futbalisti Tepličky majú pred sebou veľmi ťažkú úlohu. Doma totižto ešte neprehrali.

80
    Striedanie v tíme FC VSS Košice: z ihriska odchádza Karaš, prichádza Takáč.

79
    K lopte sa po dlhej dobe dostal aj Matúš Ružinský. Tomu sa podarilo loptu uloviť po centri z kopačky Petruša.

78
    Martinka sa k dlhému nákopu za obranu nedostal. Lopta sa odkotúľala až za postrannú čiaru. Košice sa už nikam neponáhľajú.

77
    A znovu je lopta na kopačkách hostí. Ďalší útočný faul. Tentokrát sa previnil Králik.

76
    Faul si vypýtal aj na opačnej strane Štamlach. Teplička rozohráva rýchlo a nakrátko. Času už nie je až tak veľa.

75
    Nedovoleného zákroku sa teraz dopustil kapitán domácich Filo. na trávniku ostáva ležať Karaš. Samozrejme ošetrenie nebude potrebné.