Motor ČB – Litoměřice 4:3 (2:1 po s.n.) | Jihlava – Šumperk 7:3 (kon.) | Most – Přerov 3:2 (kon.)
Třebíč – Kladno 0:3 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 6:4 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Slavia – Prostějov 1:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
Rytíři Kladno
Středa 21.10.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 16. kolo

Viděli jsme dnes velkou snahu domácích, ale ta na body proti zkušeně hrajícímu Kladnu nestačila. Troufnu si tvrdit, že o osudu dnešního utkání rozhodla první třetina, když domácí nebyli horší, ale prohráli ji lacinými brankami 0:2. Pak už nedokázali najít klid na to utkání otočit. Já se s vámi pro dnešek loučím a u dalších zápasů na počtenou. (19:41:14)

59:51
    Ofsajd domácích. Utkání pomalu končí.

59:30
    Ještě dobrá teč před Mensatorem, ovšem vedle.

59:00
    Ještě jedno vyloučení. Vítězslav Bílek (KLA) si odsedí 2 minuty za nedovolené bránění.

58:15
    Je sympatické od domácích že se stále snaží a zápas nevypouštějí.

57:58
    RŮŽIČKA - 0:3

57:25
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté rozhodují dnešní utkání. Přes celou délku kluziště trefuje odkrytou klec DAVID RŮŽIČKA. Asistence: Lukáš Mensator.

57:20
    Domácí to zkoušejí bez brankáře.

56:30
    Domácím dnes asi není souzeno se prosadit, další šance, ale vždy chybí ten poslední krok.

55:58
    A další vyloučení. Opět Václav Skuhravý (TRE) si odsedí 2 minuty za hákování.

55:07

55:03
    Hosté ve čtyřech a je přerušená hra. Viděli jsem několik střel Třebíče, ale většina šla mimo branku, kombinace byla stále stejná a žádnou 100% šanci si nevypracovali.

53:59
    A situace se opakuje.

53:27
    Střela od modré vedle, poté hosté vyhazují.

53:12
    Asi poslední šance domácích zdramatizovat dnešní utkání. 1:51 přesilovky 5 na 3. Obrovská šance!

53:12
    Oddechový čas pro domácí.

53:12
    A další vyloučení Brendon Nash (KLA) zdržování hry.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 10. Machač (Stach, Bílek), 17. Repe (Skuhravý), 58. Růžička (Mensator)

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Vejmelka) – Malena "A", Štindl, Čejka, Bilčík, Šaur, Přibyl, Bartoň "A"- Švec, Dolníček "C", Zuzin – Pekr, Wasserbauer, Polodna – Raška, Zohorna, Dočekal – Šik, Kusko, Psota.
    Rytíři Kladno: Mensator (Cikánek) – Gutwald, Nash, Repe, Kehar, Růžička, Zajíc, Ptáček – Dvořáček, Skuhravý "C", Pletka – Rudovský, Stach "A", Bílek "A" – Kindl, Pitule, Redlich – Machač, Lukáč, Strnad.

Rozhodčí: Jílek – Štofa, Beneš