Boston – Arizona 6:0 (kon.) | New Jersey – Columbus 1:3 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 3:4 (po pr.)
Detroit – Carolina 1:3 (kon.) | Florida – Colorado 4:1 (kon.) | St. Louis – Tampa 2:0 (kon.)
Minnesota – Edmonton 4:3 (kon.) | Winnipeg – Los Angeles 1:4 (kon.) | Dallas – Anaheim 4:3 (kon.)
Vancouver – Montreal 5:1 (kon.)
Florida Panthers
4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
Colorado Avalanche
Středa 28.10.2015, 00:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Florida dnes porazila Colorado jednoznačně 4:1, přestože byl průběh zápasu vyrovnaný a hosté dokonce Pantery přestříleli. Hlavním rozdílem bylo využívání přesilových her, kterou domácí zužitkovali hned třikrát a položili tak základ k výhře. Fanoušky Panthers nyní bude jistě zajímat, jak vážné je zranění Jaromíra Jágra, který odstoupil už v první třetině kvůli zranění v dolní části těla. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji Vám za přízeň a zase někdy na shledanou. (03:17:45)

Colorado právě vstřelilo branku!
    Roberto Luongo přichází o čisté konto 56 vteřin před koncem třetí třetiny! Domácí brankář vyrazil střelu Zadorova pouze do prostoru před sebe, kde stál GABRIEL LANDESKOG, jenž neměl problém s přehozením Luongova betonu.
    Asistence: Nikita Zadorov.

58:31
    Pirri už se málem řítil do úniku, Holden ale na poslední chvíli akci překazil.

57:40
    Zápas už se spíše dohrává a ani jeden z týmů už se nikam moc nežene.

56:52
    Skille mohl zaznamenat čestný úspěch Lavin, Luongo ale pozorný.

55:07
    Trocheck byl teď blízko hattricku! V podobné pozici, ze které skóroval v první třetině, ho teď ale Berra vychytal.
    CAMPBELL - 4:0

54:02
    Florida právě vstřelila branku!
    Tak to byla paráda! Panthers v oslabení přidávají čtvrtý gól, když Reilly Smith nádherně našel v mezikruží BRIANA CAMPBELLA, který napálil puk pod horní tyčku a ke dvěma asistencím v dnešním zápase přidává i gól.
    Asistence: Reilly Smith, Derek MacKenzie.

53:20
    Hostům puk v klíčových chvílích přeskakuje hokejky, opět je to bez střeleckých pokusů.

52:35
    Aaron Ekblad míří na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění. Možná poslední šance pro Avs něco se zápasem udělat.

52:16
    Po icingu se hra stěhuje zpět před Luonga.

51:45
    Velký závar před Luongem gólem nekončí, kanadský brankář nakonec dokázal puk přikrýt.

51:16
    Bollandova formace teď způsobuje svým napadáním hostům velké problémy s rozehrávkou.

Michal Muška

Branky a nahrávky: 20. Trocheck (Campbell, Luongo), 43. Trocheck (Kulikov, Campbell), 50. Smith (Jokinen, Trocheck), 55. Campbell (Smith, MacKenzie) – 60. Landeskog (Zadorov)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Campbell, Ekblad – Mitchell, Gudbranson – Kulikov, Petrovic – Huberdeau, Bjugstad, Jágr – Pirri, Bolland, Smith – Jokinen, MacKenzie, Howden – Brickley, Trocheck, Thornton. Trenér: Gerard Gallant.
    Colorado Avalanche: Berra (Varlamov) – Beauchemin, Johnson – Holden, Barrie – Zadorov, Guenin – Everberg, Duchene, Iginla – Landeskog, MacKinnon, Skille – Tanguay, Söderberg, Comeau – McLeod, Mitchell, Grigorenko. Trenér: Patrick Roy.

Rozhodčí: Furlatt, Kozari – Amell, Racicot