Novokuzněck – Chabarovsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Omsk – Spartak Moskva 2:3 (po pr.) | Barys – Petrohrad 4:2 (kon.)
Novosibirsk – Vladivostok 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Ufa 2:3 (po pr.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 3:2 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:3 (kon.) | Minsk – Magnitogorsk 6:4 (kon.) | HC Slovan – Toljatti 2:5 (kon.)
Záhřeb – Kazaň 3:4 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:3 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:1)
Salavat Julajev Ufa
Středa 28.10.2015, 17:00 • Nagornij Aréna, Nižnij Novgorod • KHL

Je dobojováno! Ačkoliv hosté ještě čtvrthodinu před koncem prohrávali o dva góly, díky Prochorkinovi a Loginovovi si však Ufa vynutila prodloužení a v něm dokonal obrat Sami Lepistö! Z mé strany je to vše, příště na počtenou. (19:33:25)

Sami LEPISTÖ - 2:3

62:16
    Ufa právě vstřelila branku!
    Hosté v prodloužení dokonali obrat! V nepřehledné situaci se kotouč dostal na hůl SAMIHO LEPISTÖA a finský reprezentační zadák se nemýlil! Bez asistence.

61:27
    Michajl Birjukov pro jistotu přerušil hru po střele Omarka, Ufa je v prodloužení lepším týmem.

60:36
    Domácí měli problémy s rozehrávkou a vypomoct jim musel i gólman Birjukov, hráči Torpeda si ale nakonec poradili.

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, což znamená, že půjdeme do prodloužení!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30
    Sjominovo nahození Svedberg pro jistotu ukryl ve své výstroji.
    Alexandr LOGINOV - 2:2

58:51
    Nakonec se ale hosté přeci jen dočkali! Z vrcholu kruhů vypálil ALEXANDR LOGINOV a kotouč se zastavil až v síti! Asistence: Linus Omark, Sami Lepistö.

58:31
    Igor Grigorenko měl na holi vyrovnání a hosté už zvedali ruce nad hlavu, ale kotouč brankovou čáru nepřekročil!

57:57
    Salavat Julajev hraje v plném počtu, do konce třetí třetiny už chybí jen něco přes dvě minuty.

56:55
    Pepeljajevovu ránu Svedberg vyrazil a hosté se osvobodili.

55:57
    Dvouminutový trest si půjde odsedět hostující Bodrov (UFA).

54:59
    Linus Videll se ocitl ve skvělé pozici, ale z bezprostřední blízkosti nedokázal kotouč trefit tak, aby si našel cestu za ležícího Svedberga!

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 16. Chomickij (Potapov, Sopin), 45. Sjomin (Daugavinš, Ashton) – 48. Prochorkin (Něstěrov), 59. Loginov (Omark, Lepistö), 63. Lepistö

Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (Proskurjakov) – Pepeljajev, Budkin, Jegoršev, Aljajev, Osipov, Chomickij, Makarov – Sopin, Potapov, Kuljomin – Videll, Klingberg, S. Kosticyn – Ashton, Daugavinš, Sjomin – Šurakov, Ilijin, Ruděnkov.
    Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochackij) – Lepistö, Loginov, Višněvskij, Bodrov, Metljuk, Arzamascev, Děrljuk, Culygin – Engqvist, Grigorenko, Omark – Lisin, Makarov, Hartikainen – Vorobjov, Něstěrov, Lazarev – Chlystov, Černov, Prochorkin.

Rozhodčí: Bělov, Gusev – Šeljanin, Sivov