Vítkovice – Třinec 7:0 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 1:4 (kon.) | Litvínov – Plzeň 1:3 (kon.)
Zlín – Chomutov 2:1 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Sparta 2:5 (kon.) | K. Vary – Pardubice 3:2 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 6:4 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
6:4 (1:0, 3:3, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 13.11.2015, 18:00 • Home Credit Aréna • Tipsport extraliga • 18. kolo

Ode mne je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u příštího přenosu na shledanou. (21:35:34)

Nejlepší hráči utkání: Tomáš Urban (MBL) – Lukáš Krenželok (LIB)

Dnešní utkání končí vítězstvím Tygrů, které je zřejmě zasloužené. Rozhodující byla pátá branka Petra Jelínka, který tváří v tvář Rittichovi uspěl.

59:25
    Od modré pálil Ovčačík, jeho rána šla těsně mimo.

59:03
    Dvě minuty za hru vysokou holí dostal Tomáš Hyka a hosté se tak sami připravují o malinkou naději na vyrovnání.

58:47
    Nahození Voráčka bylo hodně nepovedené. Puk skončil v ochranné síti a bude z toho buly ve středním pásmu.
    Dominik PACOVSKÝ - 6:4

58:05
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Ovčačík skvělým pasem mezi beky vyslal do úniku DOMINIKA PACOVSKÉHO, který překonal brankáře Schwarze! Asistence: Ctirad Ovčačík.

57:38
    Další střelu v podání Bakoše v pohodě lapil Rittich.

56:57
    Voráček se nyní zachoval hodně sportovně, když odvolal signalizovaný trest pro domácího Šimka. Šimek měl dostat dvě minuty za hru vysokou holí, avšak byl to právě Voráček, který vysokou hokejkou zasáhl svého spoluhráče.

56:26
    Hostující Látal dostal 2+10 minut za vyhození předmětu mimo hrací plochu a domácí Radivojevič dostal trest na pět minut plus do konce utkání

56:26
    Radivojevič se dostal do potyčky s Látalem. Pak se do toho vložil ještě Kučný. Šarvátka ale rychle skončila. Rozhodčí vymýšlejí, jak oba celky potrestají.

56:16
    Pacovského ránu v pohodě schoval do lapačky domácí gólman Schwarz.

55:35
    O vítězi je již definitivně rozhodnuto. Domácí hrají nadále s velkou chutí a tlačí se do pásma soupeře.

54:56
    Jarůšek tvrdě u mantinelu atakoval Ševce a je pískáno. Vylučovat se ale nebude.
    Lukáš KRENŽELOK - 6:3

54:39
    Liberec právě vstřelil branku!
    Po chybě hostující defenzivy se k samostatnému nájezdu dostal LUKÁŠ KRENŽELOK, který povedeným blafákem překonal Ritticha! Asistence: Petr Jelínek.

53:54
    Oba celky jsou v plném počtu.

RR

Branky a nahrávky: 9. Krenželok (Plutnar), 29. Řepík (Vampola), 30. Lakatoš, 36. Ševc (Řepík, Vampola), 43. Jelínek, 55. Krenželok (Jelínek) – 24. Jarůšek (Pabiška, Rittich), 27. Urban (Bárta, Kubica), 31. Hruška (Bárta, Kubica), 59. Pacovský (Ovčačík)

Bílí Tygři Liberec: Schwarz (Hosnedl) – Šimek, Ševc, Vitásek, Derner, Plutnar, Výtisk, Havlín – Řepík, Vampola, Birner – Bakoš, Bulíř, Radivojevič – Valský, Jelínek, Krenželok – Stránský, Lakatoš, Vlach – Ordoš
    BK Mladá Boleslav: Rittich (Řehoř) – Stříteský, Voráček, Holub, Trončinský, Ovčačík, Kučný – Jarůšek, Výborný, Pabiška – Látal, Urban, Pacovský – Hyka, Žejdl, Klimenta – Kubica, Hruška, Bárta

Rozhodčí: Polák, Ulehla – Bláha, Špůr

Diváci: 5 709