Trenčín – Banská Bystrica 3:1 (kon.) | Skalica – Žilina 2:0 (kon.) | Zvolen – Piešťany 3:6 (kon.)
Martin – Košice 1:2 (po pr.) | Poprad – Nitra 2:4 (kon.)
HK VITAR Martin
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
HC Košice
sk Neděle 22.11.2015, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR)
    62:48 BARTÁNUS - 1:2

62:48
    Košice dali gól!
    Využitá presilová hra v predĺžení. Bicek na MAREKA BARTÁNUSA, ktorý prekonáva presúvajúceho sa brankára. Asistencie: Bicek a Dudáš.

62:27
    Patrik Bačik (MAR) inkasuje dve minúty za krosček.
    51:43 BAČIK - 1:1

51:43
    Martin dal gól!
    Tiborov Vargov pokus v bránke neskončil. Už sa zdalo, že Melicherčík si udrží čisté konto aj po natlačení sa dvojice domácich hráčov pred bránkovisko. PATRIK BAČIK však dokázal usmerniť puk do bránky napriek snahe hosťujúceho brankára a vyrovnáva. Asistencie: Tibor Varga a Skladaný.

50:05
    Branislav Pavúk (KOS) inkasuje dve minúty za zdržiavanie hry.

45:23
    Lukáš Matejka (MAR) inkasuje dve minúty za podrazenie.

42:32
    Dalibor Bortňák (KOS) inkasuje dve minúty za držanie.

37:23
    Juraj Halo (MAR) inkasuje dve minúty za podrazenie. Trest si za neho odsedí Daniel Rzavský.

27:37
    Michal Murček (MAR) inkasuje dve minúty za držanie hokejky.

19:19
    Matúš Chovan (KOS) inkasuje dve minúty za podrazenie.
    12:51 JENČÍK - 0:1

12:51
    To, čo sa nepodarilo domácim, to sa podarilo hosťujúcemu RICHARDOVI JENČÍKOVI, ktorý sa tváril najskôr, že bude prihrávať a potom len švihom dopravil puk do bránky.