Motor ČB – Jihlava 3:2 (kon.) | Havířov – Most 4:1 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:3 (po pr.)
Ústí n/L – Kadaň 2:0 (kon.) | Šumperk – Slavia 1:4 (kon.) | Přerov – Prostějov 5:3 (kon.)
Kladno – Benátky n/J 2:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
HC Slavia Praha
Středa 06.01.2016, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Chance liga • 38. kolo

59:42
    Miloslav Čermák (SLA) odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za vysokou hůl.

49:37
    Žiga Pavlin (SLA) vyfasoval od rozhodčího dvě minuty za držení protihráče.

45:35
    Jan Milfait (SUM) si jede odpykat dvě minuty za podražení.
    42:57 Jaroslav MARKOVIČ - 1:4

42:57
    Slavia právě vstřelila branku!
    Takhle si Šumperk začátek třetí třetiny určitě nepředstavoval. JAROSLAV MARKOVIČ umisťuje puk přesně k pravé tyči Svobodovy brány a zvyšuje tak již na 1:4 pro hosty. Bez Asistence.

41:34
    V bráně Šumperka došlo ke střídání brankáčů. Daniela Zelenku mezi tyčemi nahradil Miroslav Svoboda.
    41:34 Zdeněk BAHENSKÝ - 1:3

41:34
    Hosté zvyšují svůj náskok. Petr Tejral poslal puk na hůl ZDEŇKA BAHENSKÉHO, který jej dokázal přesně umístit pod betony Daniela Zelenky. Asistence: Petr Tejral.

38:03
    Ivan Puzič (SUM) si jede odpykat dvě minuty za sekání.

33:23
    Zdeněk Bahenský (SLA) si jede odypakt dvě minuty za podražení.

31:35
    Nathan Robinson (SLA) dostává dvě minuty za sekání.

31:09
    Hosté otáčí vývoj utkání. David Hruška poslal kotouč na DAVIDA ŠAFRÁNKA, ten si s ním dokázal vyjet před domácí bránu a přesně ho usměrnit pod vyrážečku Daniela Zelenky. Asistence: David Hruška.
    28:48 Miloslav ČERMÁK - 1:1

28:48
    MILOSLAV ČERMÁK svůj nájezd dokázal proměnit střelou mezi Zelenkovy betony.

28:48
    Miloslav Čermák jel sám na Zelenku a byl při tom hákovaný. Rozhodčí nařizuje trestné střílení.

24:07
    Jan Zdráhal (SUM) si jede odpykat dvě minuty za podražení.

21:29
    Marek Haas (SUM) dvě minuty podražení.
    20:26 Tomáš FOŘT - 1:0

20:26
    Draci právě vstřelili branku!
    Jan Milfait poslal přesnou přihrávku na TOMÁŠE FOŘTA, ten poté dokázal puk umístit přesně k levé tyčce Alexandra Hyláka. Asistence: Jan Milfait.

17:17
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Aleš Holík (SUM) dostává dvě minuty za podražení.

16:12
    Angel Krstev (SLA) vyfasoval od rozhodčího dvě minuty za hákování.

11:57
    Jan Zdráhal (SUM) si jede odpykat dvě minuty za napadení.

05:44
    Zdeněk Bahenský (SLA) dostává dvě minuty za hákování.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 21. Fořt (Milfait) – 29. Čermák (TS), 32. Šafránek (Hruška D.), 42. Bahenský (Tejral), 43. Markovič

DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (42. Svoboda) – Zdráhal, Holík, Gewiese, Sedlák, Puzič, Drtil, Bail, Bažant – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Staněk, Plášek, Půhoný – Ostřanský, Šebek, Haas – Prokop, Hroch
    HC Slavia Praha: Hylák (Král) – Krstev, Knot, Hruška M., Pavlin, Andrlík, Růžička, Drahorád – Čermák, Šafránek, Hruška D. – Robinson, Vas, Markovič – Bahenský, Kašpařík, Tejral – Ondráček

Rozhodčí: Fiala – Adamec, Poruba