Žďár n/S – Vrchlabí 6:7 (po pr.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 6:2 (kon.) | Poruba 2011 – Kopřivnice 5:2 (kon.)
Břeclav – SK Karviná 4:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Technika Brno 3:6 (kon.) | Mor. Budějovice – Vsetín 2:4 (kon.)
Opava – SHK Hodonín 4:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Klatovy 4:5 (0:2 po s.n.) | Písek – Trutnov 2:4 (kon.)
Klášterec nO – Děčín 6:9 (kon.) | Jablonec n/N – Nymburk 6:1 (kon.)

Děčín právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ FAIGL, ujel domácí obraně a sám zakončil svůj samostatný nájezd.

58:19
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Kuncl s Málou snižuji stav už jen o dvě branky. FRANTIŠEK MÁLA je střelec branky. Asistence: Miroslav Kuncl.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:24
    Koblitz s Huňadym připravili šanci pro DANKA DEVERIHO, který alespoň snižuje utkání. Asistence: Patrik Huňady, Miroslav Koblitz.

56:15

54:42
    Mála vyzkoušel pravý růžek Lavingera, ale Lavinger připraven.

54:15
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Volráb - 2 min., podražení).

53:46

52:45

51:46
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Molnár - 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Hrdlička - 2 min., vysoká hůl).
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Vrtek - osobní trest do konce utkání + 2 min., nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Žižka - 2 min., hrubost).

50:45
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Vaněk - 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

50:26
    Hašek s Vaňkem zamíchali obranu domácích a právě druhý jmenovaný RADOMÍR VANĚK vstřelil další gól. Asistence: Jaroslav Hašek.

49:38
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Mála - 2 min. + 2 min., hrubost).

49:08
    Jáchym opět sám na bránu, ale zase neproměňuje.

47:50
    Tichý vychytal Zikovo pokus o střelu do růžku.

47:02
    Domácí se snažili vynutit tlak, Děčínská obrana byla připravena a nepustila domácí k žádné vyložené šanci.

45:23
    Pokorný vystřelil z mezikruží Lavingerovi přímo do lapačky.

43:41
    Oliverius obral domácí obranu a poslal na modrou čáru Vaňkovi, který hned poslal na LUKÁŠE ZIKU. Dělovkou vymetl pavučinu Tichého. Asistence: Radomír Vaněk, Michal Oliverius.

43:20
    Tichý vychytal lapačkou Vacka.

41:33
    Deveri vyzkoušel Lavingera jestli dává pozor.

40:20
    Volráb vyzkoušel pozornost Tichého v bráně hned po začátku třetiny.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jen tři góly, ale hezký hokej. Třetí třetina začne přibližně v 19:34

40:00

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:24
    Vrtek za bránou připravil akci pro DANIELA LEHNERTA, který zamotal hlavu obraně a nakonec i zamotal Lavingera a snižuje náskok Děčína. Asistence: Vladislav Vrtek.

37:20
    Velká chyba domácí obrany. Naštěstí hosté nic nevymysleli.

36:15

34:30
    Děčín vyváží puk až do útočného pásma. Domácí obrana obrala o puk a zakládá protiakci .

34:15
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Vacek - 2 min., vysoká hůl).

34:06
    Děčín opět kombinuje v pásmu.

31:40
    Žižka vyzkoušel pozornost Lavingera mezi nohy. Jenže Lavinger včas zareagoval a zaklapl mezeru.

31:00
    Děčín se okamžitě dostává do útočného pásma a snaží se odpovědět.

30:15
    Deveri s Lehnertem připravili akci pro VLADISLAVA VRTKA, který využívá přesilovku krásným zakončením pod horní víko Lavingera. Asistence: Daniel Lehnert, Danko Deveri.

29:32
    Jáchym jel sám na bránu, bohužel svůj blafák nezakončil.

29:11
    Děčín velmi snadno vyhazují puk ze třetiny.

28:50
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Zika - 2 min., podražení).

27:51
    Tichý opět vychytal střelu od Drnce.

27:46

27:11
    Ukončen trest Charouska

26:40
    Tichý teď ukázal jak umí vychytat gól. Levým betonem vytáhl šanci Hříbala.

26:06
    Děčín se usadil v pásmu a rychle kombinují mezi sebou, jenže nedokázali svoje šance zakončit.

25:46
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Kozák - 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

25:11
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Charousek - 2 min., hákování).

24:25
    Zika najel do útočného pásma přihrál Vaňkovi za bránu a ten poslal puk na hokejku TOMÁŠI DRNCOVI, který se se svojí střelou nemýlil. Asistence: Lukáš Zika, Radomír Vaněk.

24:08

23:52
    Jáchym pěkně protáhl Lavingera.

22:56
    Domácí se usadili v pásmu, ale ještě ani jednou nevystřelili a hosté využívají šanci a vyhazují.

22:08
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Chmel - 2 min., podražení).

21:15
    Domácí napadají a snaží se vynutit chybu Děčína, jenže Děčín je velmi pozorný.

20:11
    Začátek druhé třetiny Děčín začal útočně a hned odstřelují Tichého.

17:35
    Děčín kombinoval v pásmu, ale domácí obrana byla připravena a puk vyhodila.

17:19
    Tichý připraven na střelu od modré čáry od Haška.

17:00
    Domácí vyhazují a rychle střídají.

16:37
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Huňady - 2 min., faul loktem).

16:13
    Zika se probojoval do útočného pásma a připravil zakončení pro JAROSLAVA HAŠKA, který na potřetí překonal Tichého. Asistence: Lukáš Zika.

15:02
    Hrdlička mohl vstřelit další gól domácích, jenže v bráně čekal připravený Lavinger.

14:00
    Domácí začínají od své brány a nakonec se dostali až do útočné třetiny, ale rychlá orientace Děčína a puk je mimo pásmo.

12:10
    Charousek s Kunclem přihrávali a přihrávali , potom poslal Kuncl nenápadnou zadovku na VLADISLAVA VRTKA, který vystřelil na slepo a skončilo to v bráně. Asistence: Miroslav Kuncl, Jiří Charousek.

11:25
    Děčín zakládá jednu akci za druhou a domácí se snaží bránit.

10:54
    Zakázané uvolnění Děčína.

10:35
    Danko se snažil připravit šanci pro Touška, který bohužel bránu minul.

08:19

08:19
    Kaššák Jan odstoupil z brány a naskakuje za něj Tichý Jiří.

08:19
    TOMÁŠ FAIGL ve vlastním oslabení zvyšuje skóre. Bez asistence.

08:07
    Domácí v přesilovce střílejí jednu střelu za druhou, ale v bráně stojí připravaný Lavinger.

07:48
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Chmel - 2 min., hákování).

07:39
    Molnár s Haškem ukázali souhru před bránou a zakončující DANIEL VOLRÁB poslal střelu mezi nohy Kaššáka. Asistence: Jan Molnár, Jaroslav Hašek.

06:47
    Domácí se snažili udělat tlak, bohužel neúspěšně.

06:13
    Hosté se usazují v útočném pásmu . Kaššák likviduje střelu Ziky.

05:02
    MIROSLAV KOBLITZ odpovídá na chybu domácího gÓlmana snížením na 2:1 krásným gólem do růžku branky. Bez asistence.

04:06
    Kaššák bohužel vyhodil puk přímo na hokejku Jana Molnára, který poslal puk krásnou zadovkou na RADIMA VACKA, který dává gól do prázdné brány. Asistence: Jan Molnár.

03:33
    Klášterec byl blízko k vyrovnání! Prázdná brána koukala na Žižku, který přestřelil.

03:00
    Děčín si vytváří vysoký tlak na domácí. Domácí mají problém se dostat z pásma ven.

02:01
    Vegner vyzkoušel pozornost Kaššáka, který byl v bráně připraven.

00:40
    Radim Vacek sám před bránou poslal rychlou přihrávku na DANIELA VOLRÁBA, který otevírá dnešní skóre. Asistence: Radim Vacek.

00:01

HC Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Kuncl, Koblitz, Žižka, Kozák, Pokorný, Sklenička, Váňa, Lehnert, Charousek, Vrtek, Hrdlička, Jáchym, Mála, Huňady, Nguyen, Deveri, Toušek, Toman, Diviš.

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Molnár, Hříbal, Kaltenböck, Chmel, Procházka, Zdvořáček, Vaněk, Vegner, Hašek, Volráb, Vacek, Oliverius, Drnec, Zika, Patzelt, Faigl, Buďa, Brandejský, Kment, Sýkora.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Miroslav Bartoš

Branky a nahrávky: 6. Koblitz, 13. Vrtek (Kuncl, Charousek), 31. Vrtek (Lehnert, Deveri), 39. Lehnert (Vrtek), 57. Deveri (Huňady, Koblitz), 59. Mála (Kuncl) – 1. Volráb (Vacek), 5. Vacek (Molnár), 8. Volráb (Molnár, Hašek), 9. Faigl, 17. Hašek (Zika), 25. Drnec (Zika, Vaněk), 44. Zika (Vaněk, Oliverius), 51. Vaněk (Hašek), 59. Faigl

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Kuncl, Koblitz, Žižka, Kozák, Pokorný, Sklenička, Váňa, Lehnert, Charousek, Vrtek, Hrdlička, Jáchym, Mála, Huňady, Nguyen, Deveri, Toušek, Toman, Diviš.

Rozhodčí: K. Hlinka – R. Šulo, R. Coubal