Středa 06.01.2016, 18:00 • Zimní stadion Na Lapači • Přípravné zápasy juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

VHK Vsetín: Bůbela (Herman) – Španko, Janošek, Toman, Kuchařík, Tydlačka – Bártek, Vašíček, Konopka, Svozílek, Rýpar, Vítek.

Polsko U18: Prokop (Buczek)- Ciesla, Michakowski, Bizacki, Vrbanski, Kot, Kamieniecki, Gogoc, Jozwiak – Jarosz, Podlipni, Krezokek, Pelaczyk, Pas, Zygmunt, Rybak Maciej, Rybak Michal, Jozwik, Worwa, Jdasiak, Ankzewicz ..

00:01

00:30
    Hrači se hned po vhazování dostávají do středního pásma, ale nikdo se nemá k tomu dostat se do útoku.

01:16
    Toman(VHK) vystřelil na polskou branku, ale polský obránce Vrbanski vyhazuje.

02:20
    Polsko založilo útok před Bůbelů, ale prostřelit se jim ho nepovedlo.

02:33
    V obranném pásmu se schylovalo ke střele Vsetína. Gogoc ale tuto situaci ukončil, bohužel ne beztrestně.

03:19
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetín využívá přesilovou hru. Před brankou se znenadání objevil nechráněný MICHAL KONOPKA a okamžitě posílá Vsetín do vedení. Asistence: Ivo Svozílek, Vojtěch Vašíček.

04:28
    Vsetínu se daří už nějakou dobu udržovat útočné pásmo, ale všechny střely jsou blokovány polskými obránci.

05:26
    Polsku se podařilo vystřelit a zkontrolovat pozornost Bůbely. Ten to ale nečekal, a tak musel zasahovat až vsetínský obránce Toman.

06:08
    Polsko se tlačí do útoku. Střela Bizackeho skončila v lapačce Bůbely a hra je přerušena.

06:35
    Je vyloučen hráč Vsetína Vojtěch Vašíček.

07:00
    Polsko se snaží využít přesilové hry, ale zatím bez úspěchu. Vždy totiž narazí na připraveného Bůbelu nebo obránce.

08:45
    Polsko právě vstřelilo branku!
    A hosté v posledních sekundách přesilovky využívají. Panek Zygmunt nahrál před branku PATRYKU KREZOKEKOVI a ten zakončil do levého dolního. Bůbela neměl šanci. Asistence: Panek Zygmunt, Maciej Rybak.

10:00
    Do útoku se spíše dostávají domácí.

11:28
    Polsko si zajede trestné střílení.

11:28
    Maciej Rybak nenavýšil. Branku totiž těsně minul. Snažil se trefit levý horní roh, ale kotouč se pouze otřel o tyčku.

11:52
    Ale navýšit se Polsku nakonec daří. Před Bůbalem se nakonec prosazuje JAROSZ DOMINIK a posílá kotouč přímo mezi betony. Bez asistence.

13:06
    Vsetín se usadil v útočném pásmu, ale Polsku vyhazuje.

14:11
    Polsko se dostalo do úniku, a tak nezbylo Ivu Svozílkovi nic jiného, než zasáhnout, bohužel nedovoleně.

15:25
    Vsetín se i v oslabení dere do útoku. Vypadá to, že Polsko už nevyužije.

16:11

16:54
    Pas je vyloučen za nedovolený zákrok za vsetínskou brankou, přesněji sekání.

17:37
    Polsko se i v oslabení dostalo do přečíslení před Bůbalu, ten ale sevřel betony a střelu nepropustil.

18:54

19:03
    Z levého kruhu vystřelil MIROSLAV JANOŠEK a kotouč dostal za záda polského gólmana. Bez asistence

20:00

První třetina se nesla ve vyrovnaném duch. Skóre otevřel Vsetín. Obě mužstva se zachovala velmi gentlemansky a v brankách se v průběhu třetiny střídali. Vsetín byl ale v závěru aktivnější a tudíž se do šaten odchází za vyrovnaného skóre. Další třetina začne cca 18:45.

20:01

20:23
    Patriku Špakovi (VHK) se podařilo udržet útočné pásmo a Vsetín se pouští do akce.

21:59
    Toman se probojoval do útočného pásma a dostal se až před Prokopa. Ten by neměl šanci, nebýt polských obránců, kteří kotouč z odkryté branky vyhodili.

23:10
    Polsko se snaží udržet v útočném pásmu, ale Vsetín okamžitě vyráží do útoku.

23:42
    Rýpar na modré čáře zastavil polského hráče. Jeho čin je ale klasifikován jako nedovolený. Dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

25:36
    Polsko právě minulo prázdnou bránu.

25:52
    Za sekání je vyloučen hráč Polska Pas.

26:06
    Polsko opět navyšuje. Maciej Rybak se dostal do úniku, a prostřelil vsetínského gólmana, kterého stihl strhnou se sebou, když nedobrzdil.

27:07
    Po potyčce za polským gólmanem se vylučuje na obou stranách. Za Vsetín jde Miroslav Janošek, osobní trest, a za hosty Jakub Michalovski (2+2), také osobní trest.

29:09
    Obě mužstva v plném počtu.

29:30
    Vsetín je v útočném pásmu, ale vstřelit branku se jim zatím nedaří.

30:31
    Vsetín se stále nemá ke střele a hra je přerušována častými potyčkami mezi hráči.

30:57
    Toman dorážel kotouč za Prokopa, ten ale zatím drží. Počet střel na něj se ale zvyšuje.

32:26
    Polsko se dostává o rány a snaží se prorazit Hermana.

33:03
    Vsetín se najednou na ledě ocitl ve čtyřech a Polsko toho okamžitě využívá. Autorem střely je PATRIK PELACZYK. Asistence Dominik Pas.

33:24
    Vsetín navyšuje. Střela se podařila LUKÁŠI KUCHAŘÍKOVI, který při signalizované výhodě okamžitě zavěsil. Asistence Michal Konopka.

33:42
    A je vyrovnáno. O to se postaral hned po vhazování ADAM TOMAN, který vyslal kotouč mezi Prokopovy betony. Ten si myslel, že kotouč má pod kontrolou, ten se ale pomalu kutálel až do branky. Asistence Ondřej Tydlačka.

34:53
    Hráč Polska Michalowski je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

36:32
    A Polsko je opět ve vedení. O to se postaral DOMINIK JAROSZ. Asistence Dominik Pas.

38:09
    Lukáš Kuchařík se snažil nastřelit Prokopa, ale kotouč se zastavil o brusle polského obránce.

38:38
    DOMINIK JAROSZ opět navyšuje. Kotoučem trefil místo těsně mezi betony Hermana. Bez asistence.

39:00
    ONDŘEJ TYDLAČKA propálil od modré. Vsetín se opět tlačí dopředu. Asistence Ivo Svozílek, Vojtěch Vašíček.

40:00

Druhá třetina nám přinesla mnoho zvratů. Vsetínu se podařilo vyrovnat, i přes dvou brankový náskok Polska, to se ale záhy ujalo opět vedení. Hra je ale zatím hodně vyrovnaná, ale na vsetínských hráčích se podepisuje, že hrají pouze na dvě pětky. Další třetina začne v cca 19:39.

40:01

40:38
    Vsetín se dostává do útoku a jeho akci musí ukončit až Prokop.

41:50
    Vsetín vyhrává buly, ale kotouč jim ujíždí pryč a končí na hokejkách soupeře.

42:14
    Polsko se opět činí PANEK ZYGMUNT prostřelil z mezikruží nepřipraveného Hermana. Asistence Maciej a Michal Rybak.

44:24
    Polsko se osvobozuje z útlaku v útočném pásmu a zakončuje až střelou na Hermana.

45:17
    Po nepřehledné situaci je vyloučen hráč Polska Dominik Pas za vysokou hůl.

47:17
    Vsetínská přesilovka je nevyužitá. Hosté v plném počtu.

47:32
    Hned po vhazování si polský PATRYK KREZOLEK našel škvíru mezi betony Hermana a zavěsil. Asistence Dominik Jarosz.

48:31
    Je vyloučen hráč Vsetína Vašíček za sekání.

49:05
    Je vyloučen hráč hostů Worwa.

50:15
    Je vyloučen hráč hostů Gogoc za podražení.

50:42
    Vsetín se opět snaží dostat do hry a snižuje brankový náskok. Prostřelit Prokopa se nakonec podařilo až IVU SVOZÍLKOVI. Asistence Lukáš Kuchařík, Vojtěch Vašíček.

52:01
    Vsetín se dostal do rány. Zasypává Prokopa salvou střela a hra je často přerušována.

52:06
    Je vyloučen hráč hostů Urbanski za vysokou hůl.

54:06

56:00
    Vsetín se snaží založit akci v útočném pásmu, ale zatím se mu to moc nedaří.

56:54
    Polsko opět využívá nepozornosti Hermana a posílá kotouč přímo mezi jeho betony. Autorem střely je PATRYK KREZOLEK. Asistence Jakub Michalowski.

57:25
    Polsko má svoji desítku. O tu se postaral ANTONI KOT. Asistence Mikosz Jdasiak.

58:48
    Polsko se nějak rozjelo. Další kotouč do branky se podařilo dostat MACIEJOVI RYBAKOVI. Asistence Michal Rybak.

Poslední třetina vyšla naprosto ve prospěch hostů. Svou převahu dokázali hned 11 brankami. Vsetín byl už na konci utkání unavený a není se tedy čemu divit, když jich hrálo 11. Hra to ale byla dobrá a oba týmy odcházejí s další dávkou zkušeností. Děkujeme za sledování dnešního onlajnu a přejeme vám příjemný večer z Lapače. (20:16:21)

Kristýna Zigmundová

Branky a nahrávky: 4. Konopka (Svozílek, Vašíček), 20. Janošek, 34. Kuchařík (Konopka), 34. Toman (Tydlačka), 39. Tydlačka (Svozílek, Vašíček), 51. Svozílek (Kuchařík, Vašíček) – 9. Krezokek (Zygmunt, Rybak), 12. Jarosz, 27. Rybak Ma., 34. Pelaczyk (Pas), 37. Jarosz (Pas), 39. Jarosz, 43. Zygmunt (Rybak Ma., Rybak Mi.), 48. Krezolek (Jarosz), 57. Krezolek (Michalowski), 58. Kot (Jdasiak), 59. Rybak Ma. (Rybak Mi.)

VHK ROBE Vsetín: Bůbela (Herman od 30. minuty) – Španko, Janošek, Toman, Kuchařík, Tydlačka – Bártek, Vašíček, Konopka, Svozílek, Rýpar, Vítek.