Pardubický kraj – Kraj Vysočina 0:2 (kon.) | Liberecký kraj – Jihočeský kraj 0:1 (kon.) | Olomoucký kraj – Středočeský kraj 0:2 (kon.)
Moravskoslezský kraj – Jihomoravský kraj 2:2 (kon.) | Zlínský kraj – Karlovarský kraj 3:5 (kon.) | Královéhradecký kraj – Plzeňský kraj 3:0 (kon.)
Ústecký kraj – Pardubický kraj 3:4 (kon.) | Praha – Liberecký kraj 3:1 (kon.) | Jihomoravský kraj – Zlínský kraj 3:2 (kon.)
Středočeský kraj – Královéhradecký kraj 1:3 (kon.) | Kraj Vysočina – Ústecký kraj 2:5 (kon.) | Jihočeský kraj – Praha 1:3 (kon.)
Karlovarský kraj – Moravskoslezský kraj 2:3 (kon.) | Plzeňský kraj – Olomoucký kraj 1:3 (kon.)
Středočeský kraj
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Královéhradecký kraj
Středa 20.01.2016, 14:30Olympiáda dětí a mládeže • Skupina B

Já se s vámi pro tuto chvíli loučím. Na počtenou. (15:59:02)

Zajímavé utkání je u konce. Z vítězství se nakonec radují Královéhradečtí, kteří zvítězili 3:1, a zajistili si tak postup do semifinálových bojů! Bez ohledu na to, jak v nich dopadnou, tak se bude jednat o nejlepší umístění Královéhradeckého kraje v historii ODM.

Petr POPPEL - 1:3

44:43
    Královéhradecký kraj právě vstřelil branku!
    Jenže přišli o kotouč a přes celé hřiště se neomylně prosadil přesně do prostředka branky opět hrdina PETR POPPEL. Bez asistence.

44:33
    Domácí jsou v pásmu.

44:00
    Poslední minuta! Podaří se Středočechům vyrovnat v power-play?

43:40
    Puk je až za bránou Paříka.

43:11
    Hradec se snaží nepustit svého soupeře do pásma.
    Petr POPPEL - 1:2

42:39
    Dva Středočeši se srazili a snad z první střely ve třetí třetině se Královéhradecký kraj prosazuje! Sám před Paříka se dostal PETR POPPEL a podařilo se mu jej překonat!

41:47
    Hradečané oslabení zvládli a jsou v plném počtu.

41:10
    Hradec se osvobodil alespoň do středního pásma.

40:47
    A z něj vyústil faul Klodnera, který podrazil svého soupeře.

39:40
    Krásná střela golfem a tyč tentokrát zazvonila za Ševců! Talk domácích je enormní.

38:45
    Velká skrumáž před bránou Ševců, ale i tentokrát odolal!

38:15
    Na chvilku teď měl kotouč v moci Královéhradecký kraj, ale už jsou to opět domácí, kteří tlačí.

37:54
    Zcela logicky si teď vyžádal Jiří Janoušek oddechový čas pro své svěřence.

37:54
    Icing hostů.

37:32
    Je to snad už tři minuty, co se hosté nedostali přes polovinu hřiště.

36:48
    Dobrá střela těsně vedle hradecké brány! Další pokus už pokryl mladý gólman.

36:25
    Už dlouho se Hradečtí nemohou dostat ze sevření.

35:59
    Vhazování před Ševců.

35:25
    Spousta přihrávek teď nenašla adresáta a několik sekund tak kotouč poletoval všude možně.

34:30
    Zakázané uvolnění se nepískalo a jsou to domácí, kteří nyní diktují tempo hry.

33:32
    Do třetice královéhradecký gólman! Opět ukázal, že má v pravé noze skvělé reflexy.

33:00
    Jaroslav Srbek byl rychlejší a dojel si nahozený kotouč.

32:19
    A znovu fantastický Ševců! Vykopl svůj pravý beton právě včas!

32:12
    Ševců si připsal důležitý zákrok a nenechal černou pryž projít mezi svými betony.

32:00
    Nahození Jakuba Naara na bránu neprošlo.

31:36
    Další útočnou akci rozjedou Středočeši.

30:40
    Ševců zastavil kotouč za svojí bránou a nechal své spoluhráče rozehrát.

30:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

30:01

Druhá perioda byla v režii Hradeckých, ale jak už to tak bývá, byl to Středočeský kraj, který udeřil. Erik Čermák propálil Ševců a upravil stav zápasu na 1:1.

30:00

29:59
    I přes drobné problémy se jim to podaří...

29:35
    Středočeši kombinují za svojí bránou a snaží se dohrát třetinu za současného stavu.

29:22
    Ofsajd domácích.
    Erik ČERMÁK - 1:1

29:02
    Středočeský kraj právě vstřelil branku!
    Středočeši ubránili oslabení a těsně po jeho konci srovnávají skóre! ERIK ČERMÁK se stává hrdinou okamžiku a můžeme začít od začátku. Bez asistence.

28:36
    Obětavý pád do střely Hasila! Rozhodčí musel přerušit hru, ale středočeský útočník odjel na střídačku po vlastních.

28:08
    Dobrá kombinace hostů vedla hned ke třem střeleckým pokusům, ale ani jeden netrefil branku.

27:45
    Volráb je vyloučen za podražení.

27:08
    Poslední obránce hostů si musel dávat pozor, aby neudělal chybu. Zvládl to.

26:23
    Nahození domácích nikdo nezastavil, a tak mají puk Královéhradečtí.

26:10
    A znovu Pařík...

25:53
    Efektivní zákrok lapačkou, který si znovu připsal Pařík. Ten je teď v permanenci.

25:30
    Krásnou střelu zápěstím zastavila až horní tyč za Paříkem!

24:49
    Poslední minuty patří Středočechům, kteří se snaží vstřelit vyrovnávací branku.

23:55
    Nepřesná rozehrávka domácích málem znamenala nebezpečí pro Paříka.

23:10
    Hradecký obránce tak dlouho otálel se střelou, až nechal dostoupit Středočechy těsně k němu a ti mu znemožnili vypálit.

22:52
    Pařík raději ukryl touš v lapačce a přerušil hru.

22:22
    Domácí se snaží přitvrdit a dohrávají každý možný souboj.

21:23
    Hradečtí teď zavřeli střední pásmo a Středočeši mají problém se přes obranný val dostat.

21:22
    Rozhodčí přerušil hru, protože kotouč byl zašlápnut v útočném pásmu domácích u mantinelu.

20:54
    V plném počtu jsou však už i domácí.

20:22
    Hradec ke v plném počtu a snaží se o navýšení náskoku.

19:53
    A ten byl zastaven nedovoleně. Erik Čermák si svého soupeře podržel a rozhodčí je nekompromisní.

19:33
    Puk je na holích hostů, kteří se snažili jít do protiútoku.

19:03
    Šance na vyrovnání pro domácí. Síla je vyloučen za podražení a odsedí si minutu u trestoměřičů.

18:30
    Východočeši se snaží aktivně přistupovat k hráčům a nedat jim prostor pro klidnou rozehrávku.

17:25
    Středočeši ztratili puk v útočné třetině a musí pelášit zpět.

17:04
    Icing hostů. Hra se teď pořádně kouskuje.

16:50
    Ofsajd Středočechů.

16:28
    Při pokusu po kličku poslednímu bekovi hradecký útočník upadl a bylo po šanci.

15:58
    Síla byl důrazný při forčekingu a vybojoval kotouč pro svůj tým.

15:43
    Domácí jsou v plném počtu.

Hosté se hned usadili v pásmu a kombinují.

15:01

Mladíci už krouží na ledové ploše. Za minutu začínáme.

Druhá třetina začne přibližně v 15:11.

První třetina začala náporem domácích, kteří byli lepším týmem. Postupem času se ovšem hra vyrovnala a byli to Východočeši, kteří udeřili. Prosadil se Jan Klodner, který nedal Paříkovi šanci zasáhnout. Do druhé třetiny vstoupí po přestávce královéhradečtí hokejisté v přesilové hře, která bude trvat ještě dvaačtyřicet vteřin.

15:00

14:43
    A vzápětí další trest pro domácí. Minutu na trestné odsedí Jelínek za nedovolené bránění.
    Jan KLODNER - 0:1

13:22
    A je to tady! Východočeši využili přesilovou hru! JAN KLODNER – kapitán Královéhradeckých prostřelil Paříka. Asistence: Petr Poppel, Vojtěch Síla.

13:02
    Druhá přesilovka i pro Královéhradecký kraj. David Kižlin je vyloučen za hákování.

12:50
    Ševců si připsal lehký zákrok betonem.

12:28
    Na druhé straně ujel jeden z východočeských útočníků a dokázal zakončit. Vybojoval vhazování v útočném pásmu.

11:56
    Velká šance domácích! Na zadní tyči číhal zapomenutý útočník, ale nedokázal tečovat střelu do brány.

11:37
    Další šance pro Středočechy. Zahrají si druhou přesilovou hru. Za napadení byl vyloučen hostující Soukup.

11:13
    Tempo hry je poměrně dobré, hraje se skoro bez přerušení, ale šancí vidíme málo.

10:43
    Tomáš Müller se snažil projet obranou, ale skončil dříve, než začal.

09:57
    Domácí se bez problému ubránili a podnikli rychlý protiútok. Střela středočeského útočníka však branku netrefila.

08:55
    Velkou šanci domácích zastavil až faul Hasila, který zahákoval svého soupeře a odchází pykat na trestnou lavici

08:19
    Bílo-modří domácí tým zavezl puk do útočného pásma.

07:21
    Z ničeho nic tu byla velká příležitost Středočeského kraje! Ševců vyrazil puk pouze nad sebe a ten skončil na síťce brankové konstrukce. Hostující gólman netušil, kde se puk nachází, ale Středočeši toho nedokázali využít.

06:52
    Středočeši byli netrpěliví při přechodu modré čáry a dopustili se postavení mimo hru.

06:38
    Zakázané uvolnění Středočechů.

04:30
    Hra je zatím rozháraná a nevidíme příliš pohledný hokej.

03:50
    Domácí přesilovku nevyužili, ba co víc, nevypracovali si ani výraznější šanci.

02:03
    Na jednu minutu byl vyloučen Volráb (HKK) – hákování.

01:39
    Kotouč byl holích Královéhradeckých, kteří o něj ale záhy přišli.

00:20
    Do první vážné šance se ihned po začátku utkání dostal Středočeský kraj, ale Ševců udržel puk před brankovou čárou.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Lukáš Foff

Branky a nahrávky: 30. Čermák – 14. Klodner (Poppel, Síla), 43. Poppel, 45. Poppel

Středočeský kraj: Pařík (Novotný) – Klikorka, Smažík, Volráb, Srdínko, Dobrkovský, Šiller – Kižlin, Karásek, Srbek, Čermák, Hasil, Hašek, Schulz, Routa, Zíka, Havrda, Richtr, Čermák, Jelínek, Pinkas
    Královéhradecký kraj: Ševců (Novotný) – Řehák, Bárta, Junek, Šebek, Klodner, Kašpar, Myška-Mikysa, Naar, Matloch, Soukup, Nedomlel, Poppel, Síla, Müller, Brejcha, Rychlovský, Záliš, Červíček, Morong