Olomouc – Mountfield HK 2:1 (po pr.) | K. Vary – HC Litvínov 3:7 (kon.) | Kometa Brno – Č. Budějovice 2:3 (kon.)
Zlín – Pardubice 4:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:7 (0:1, 2:4, 1:2)
HC Litvínov
Čtvrtek 18.02.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 41. kolo

57:15
    Na dvě minuty je vyloučen Adam Rulík (KVA) za držení.

53:10
    Na dvě minuty byl vyloučen Ondřej Pajk (KVA).

52:36
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Čepice na led! Karlovarští chybovali v rozehrávce a tak úplně osamocení se pustili do útoku a poslední přihrávku dostal JOSEF STŘÍBRNÝ, který zakončil svůj hattrick. Asistence: Jaroslav Šimeček

42:43
    Hosté také využívají svojí přesilovou hru! Pohotově se puku ujal Jaroslav Šimeček, který poslal puk PETRU UJFALUŠOVI, který zakončil rozjetou akci střelou pod víko. Asistence: Jaroslav Šimeček, Jakub Březák.

42:30
    Na dvě minuty byl vyloučen Ondřej Kuchař (KVA). Trest odpyká Kamil Svoboda.

41:07
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovarští pohotově využívají přesilovou hru! Po dlouhé přihrávce v útočném pásmu se puku ujal MARTIN OSMÍK, který přesně zamířil z kruhu do odkryté brány. Asistence: Ladislav Zikmund

40:38
    Na dvě minuty je vyloučen Brejžek (LIM) za hákování.

39:50
    Karlovy Vary opět snižují! Druhý gól energetiků po krásné situaci, když Pajk poslal puk Svobodovi, který pohotově našel DANIELA BABKU, který 10 vteřin před koncem třetiny snížil stav na 2:5. Asistence: Kamil Svoboda, Ondřej Pajk

33:16
    Máme tu další početní výhodu pro Litvínov! Za napadení je vyloučen Jakub Vrána (KVA).

32:34
    Konečně pro radost domácího publika tu máme první gól Energie! Puku se ujal LADISLAV ZIKMUND, který po přebruslení celé ledové plochy zakončil své sólo pod víko a dává tak naději domácím na zvrat utkání. Bez asistence

27:26
    Na dvě minuty je vyloučen Milan Davídek (KVA) za nesportovní chování.

24:52
    Máme tu pátou branku utkání a znovu do sítě Karlových Varů. Puku se ve vlastním pásmu ujal Filip Helt, který přihrál osamocenému JOSEFU JÍCHOVI, který vstřelil již pátou branku utkání. Asistence: Filip Helt

23:11
    Litvínov drtí svého soupeře. Již třetí branku dokázali ve druhé třetině vstřelit Litvínovští. V této situaci se puku ujal JAN BEČVÁŘ a přesně namířil puk za záda vystřídaného Kuchaře. Asistence: Filip Helt

21:52
    Máme tu třetí gól Litvínova. Po kratší hře se puku ujali znovu hosté tentokrát JOSEF STŘÍBRNÝ, který přesně zamířil za záda Frčka. Asistence: Martin Franc

20:26
    Situace se opakuje. Opět Karlovarští nezvládli úvod třetiny. Po úvodní střele domácích se puku zmocnil Stříbrný, který se ujal puku a přihrál Šimečkovi. Ten vystřelil na Frčka od modré, kterému pak vypadl puk z výstroje a jako první se k puku dostal osamocený MARTIN HAVELKA, který neměl problém se vstřelením gólu. Asistence: Jaroslav Šimeček, Josef Stříbrný

17:49
    Po chycení puku Spěšným se za bránou strhla menší potyčka. Na obou stranách je za to vylučováno za tým hostů Michal Jonák (LIM) a za tým domácích Jakub Vrána (KVA). Oba hráči jsou vyloučení za hrubost.

13:29
    Velkou šanci měl při samostatném úniku Davídek, který úplně osamocen mířil na bránu ve vysoké rychlosti. na poslední chvíli se rozhodl pro střelu, kterou musel Spěšný lehce lapačkou poslat do ochranné sítě.

11:53
    karlovarští se zatím v přesilové hře dostali jen do jedné vyložené šance. Tam zafungovala obrana Litvínova, a tak Karlovarští jsou stále bez vstřeleného gólu.

11:03
    I druhé vyloučení zápasu je na straně hostů a znovu je vyloučen Šimeček (LIM), tentokrát za hákování.

05:50
    Máme tu první vyloučení na straně Litvínova! Na dvě minuty byl vyloučen Šimeček (LIM).

04:45
    Hosté se drží v útočném pásmu. Další rychlou střelu poslal jeden z hostů od modré čáry. Frček měl velké problémy s vyražením puku.

00:23
    Máme tu velmi rychlou úvodní branku utkání! Po levé straně si po přihrávce vybruslil JOSEF STŘÍBRNÝ a přesnou střelou o tyčku vsítil první gól. Asistence: Jaroslav šimeček

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 33. Zikmund, 40. Babka (Svoboda, Pajk), 42. Osmík (Zikmund) – 1. Stříbrný (Šimeček), 21. Havelka (Šimeček, Stříbrný), 22. Stříbrný (Franc), 24. Bečvář (Helt), 25. Jícha (Helt), 43. Ujfaluši (Šimeček, Březák), 53. Stříbrný (Šimeček)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Kuchař od 23.) – Truhlář, Rulík "C", Vodička, Pajk, Michálek "A", Dudek, Beer – Svoboda, Zikmund "A", Davídek, Nguyen, Osmík, Vrána, Čejka, Janata, Hendrych, Procházka, Babka
    HC Litvínov: Spěšný (Sklíba) – Brejžek, Březák, Šíp, Šefl, Franc, Jonák, Havelka, Šimeček "C", Stříbrný, Helt, Ujfaluši "A", Jícha, Bečvář, Bárdoš, Chmelař

Rozhodčí: Sýkora – Suchánek, Šimán