New Jersey – Tampa 0:4 (kon.) | Washington – Minnesota 3:2 (kon.) | Carolina – Boston 1:4 (kon.)
Anaheim – Edmonton 2:1 (po pr.) | San Jose – Buffalo 1:3 (kon.) | Philadelphia – Arizona 4:2 (kon.)
Columbus – Florida 4:3 (1:0 po s.n.) | Nashville – St. Louis 5:0 (kon.) | Pittsburgh – Winnipeg 4:1 (kon.)
Dallas – NY Rangers 2:3 (kon.)
Anaheim Ducks
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Edmonton Oilers
Sobota 27.02.2016, 04:10 • Honda Center, Anaheim • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji Vám úspěšný vstup do nového dne! (06:53:26)

Československá stopa v utkání

Andrej Sekera (EDM) 0+0 , 1 střela , čas na ledě 23:33.

Edmonton 18

Anaheim si dnes přispal již své sedmé vítězství v řadě, což činí v současnosti nejdelší sérii v celé NHL. Ani Edmonton nepodal špatný výkon, nicméně ani po 6 zápasech neokusil chuť vítězství.

Je dobojováno. Prodloužení netrvalo dlouho a Anaheim strhl vítězství na svou stranu. Postaral se o to Rickard Rakell, který nádherným gólem uzavřel střlecký účet dnešního zápasu!

61:24 Richard RAKELL - 2:1

61:24
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Anaheim vítězí! Po krásné individuální akci ujížděl na Talbota RICKARD RAKELL, zvolil kličku do bekhendu a k radosti domácích příznivců překonal bezmocného brankáře. Asistence: Sami Vatanen, Ryan Getzlaf.

60:29
    McDavid vyhrál buly. Sekera rozehrává zpoza své brány.

60:01

Po 3. třetině je stav zápasu nerozhodný 1:1 Nejprve skóroval domácí kapitán Ryan Getzlaf. Na jeho branku však záhy odpověděl Jordan Eberle. Za malou chvíli tak začne prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:38
    Po přihrávce Draisaitle se ke střele z levého kruhu dostal Lander. Andersen jeho pokus vyráží do rohu.

59:30
    Do konce 3. třetiny zbývá 30 vteřin. Vhazovat se bude před Andersenem.

58:48
    Anaheim se opět usadil v útočném pásmě. Bránu Talbota ale neohrozil.

58:25
    Zakázané uvolnění Ducks.

57:38
    Ryan Getzlaf vyvezl kotouč podél mantinelu do útočného pásma a bekhendovým nahozením ho poslal směrem k Talbotovi. Ten ho ukryl v lapačce.

Filip Melecký

Branky a nahrávky: 41. Getzlaf (Perron, Fowler), 62. Rakell (Vatanen, Getzlaf) – 42. Eberle (Pouliot, Talbot)

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Fowler, Bieksa, Lindholm, Manson, Despres, Vatanen – Perron, Getzlaf (C), Santorelli – Ritchie, Rakell, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Maroon, Thompson, Garbutt.
    Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Edmonton Oilers: Talbot (Nilsson) – Sekera, Fayne, Oesterle, Davidson, Nurse, Clendening – Pouliot, McDavid, Eberle – Hall, Draisaitl, Kassian – Hendricks, Letestu, Korpikoski – Khaira, Lander, Yakupov.
    Hlavní trenér: Todd McLellan.

Rozhodčí: Chris Rooney, Ian Walsh – Vaughan Rody, Kiel Murchison.

Diváci: 17 174