Norwich – Sunderland 0:3 (kon.) | Manchester Utd. – Aston Villa 1:0 (kon.) | Everton – Southampton 1:1 (kon.)
Newcastle – Swansea 3:0 (kon.) | West Brom – Watford 0:1 (kon.) | Chelsea – Manchester City 0:3 (kon.)
West Bromwich Albion
0:1 (0:1)
Watford FC
Sobota 16.04.2016, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 34. kolo

90+1
    Hostující tým provádí v první nastavené minutě své druhé střídání v tomto zápase. Španělský kouč Flores posílá ze hry svého krajan José Jurada, kterého na poslední minuty nahrazuje Behrami!

75
    Patnáct minut před koncem základní hrací doby Tony Pulis provádí své poslední střídání v dnešním zápase! Ze hřiště odchází Claudio Yacob, který dnes nebyl příliš vidět. Na jeho místo přichází Gardner!

68
    Tony Pulis hned po neproměněné penaltě Berahina provádí své první dvě střídání v tomto zápase. Ze hřiště odchází dvojice Rondón – Chester a na "plac" míří Anichebe s McManamanem!

66
    Hostující celek provádí své první střídání v tomto zápase. Adlene Guédioura dnes podal dobrý výko a navíc si připsal i asistenci na dosud jediný gól zápasu. Na jeho pozici přichází Mario Suárez!

Jan Havlovic

Branky: 27. Watson (Guedioura)

Karty:   32. Britos (WAT), 67. Gomes (WAT)

Neproměněná penalta: 67. Berahino (WBA), brankář Gomes zneškodnil, 87. Berahino (WBA), brankář Gomes zneškodnil

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 8:8. Střely mimo: 10:4. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:17.
    West Bromwich Albion: Foster – Dawson, McAuley, J. Evans, Chester (68. McManaman) – Sessègnon, D. Fletcher, Yacob (75. C. Gardner), McClean – Rondón (68. Anichebe), Berahino.
    Náhradníci: Myhill – J. Olsson, C. Gardner, Anichebe, McManaman, Sandro, Leko.

Watford FC: Gomes – Nyom, Prödl, Britos, Aké – Guedioura (66. Mario Suárez), Capoue, Watson, Jurado (90+1. Behrami) – Ighalo, Deeney.
    Náhradníci: Pantilimon – Mario Suárez, Behrami, N. Amrabat, Paredes, S. Berghuis, Anya.

Rozhodčí: Michael Oliver – Beswick, Eaton (vš. Anglie)