PSG – Caen 6:0 (kon.) | Troyes – Remeš 2:1 (kon.) | Bordeaux – Angers 1:3 (kon.)
Lorient – Toulouse 1:1 (kon.) | GFC Ajaccio – Lille 2:4 (kon.) | Bastia – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
SC Bastia
0:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 16.04.2016, 20:00 • Stade Armand Césari, Furiani • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 34. kolo
    73. V rukavičkách se dnes opravdu nehraje

73
    Další žlutá karta a opět za hodné tvrdý zákrok. Faulem se uvedl hostující Vincent Pajot.
    70. Palmieri je dalším hráčem, který dostal žlutou kartu

70
    Sudí se vrátil k ostrému zákroku před několika málo chvílemi a domácí Julian Palmieri byl potrestán žlutou kartou.

62
    Žlutou kartu však za následné strkanice dostal i domácí Mehdi Mostefa.
    61. Žlutá karta za Tannaneho skluz

61
    Během ošetřování měli rozhodčí čas probrat celou situaci a výsledkem je žlutá karta pro Oussamu Tannaneho.
    24. Žlutý Danicův faul

24
    Žlutou kartu za faul na Théophile-Catherineho dostal domácí Gael Danic.

Aleš Pur

Branky: 75. Roux (Théophile-Catherine)

Karty:   24. Danic (BSA), 62. Mostefa (BSA), 70. J. Palmieri (BSA) – 61. Tannane (SET), 73. Pajot (SET)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 15:9. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 10:16.
    SC Bastia: Leca – Djiku, Squillaci (C), Peybernes, J. Palmieri – Coulibaly (84. Ngando), Mostefa – Kamano, Danic, Ayité – Brandão (63. Fofana).
    Náhradníci: Hansen – Fofana, Ngando, Modesto, Maboulou, Marange, Cioni.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (C), Assou-Ekotto – Lemoine (71. Pajot), Clément, Cohade – Monnet-Paquet (90. Eysseric), Roux, Tannane (86. Tabanou).
    Náhradníci: Moulin – Pajot, Eysseric, Tabanou, Maupay, F. Pogba, Malcuit.

Rozhodčí: Benoît Millot – Stephan Luzi, Régis Gaillard

Diváci: 11 631