Nacional – Belenenses 2:2 (kon.) | Boavista – União Madeira 1:0 (kon.) | Guimarães – Moreirense 4:1 (kon.)
Marítimo – Benfica 0:2 (kon.)
CS Marítimo
0:2 (0:0)
Benfica Lisabon
Neděle 08.05.2016, 21:30 • Estádio dos Barreiros, Funchal (kapacita: 8.992 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 33. kolo

Ode mě je to k tomuto utkání vše. Dobrou noc! (23:35:34)

Utkání portugalské ligy mezi Marítimem a Benficou Lisabon je u konce a z vítězství se radují hostující hráči. Ti sice od 37. minuty museli hrát bez vyloučeného Sanchese, ale vstup do druhé půle měli skvělý a Konstantinos Mitroglou ve 48. minutě otevřel gólový účet. Benfica v závěru přidala ještě jednu branku, to když se v přímého volného kopu v 83. minutě prosadil Talisca. V utkání bylo uděleno celkem 12 žlutých a dvě červené karty. Po Sanchesovi byl totiž v 89. minutě vyloučen ještě domácí Fransérgio.

90+10

90+9
    Marítimo se ještě snažilo o snížení, ale Gevaro Nepomuceno byl nachytán v těsném ofsajdu. Utkání za chvíli skončí.

90+8
    Seznam žlutých karet ještě rozšiřuje faulující Patrick Vieira (MAO).

90+7
    Pokus o vysunutí Jiméneze končí v rukavicích domácího brankáře Salina, který okamžitě odhazuje míč k nohám spoluhráče.

90+5
    Benfica v pohodě kombinuje u půlící čáry a nikam už se moc nežene.

90+4
    Navíc přichází další žlutá karta. Tentokrát je potrestán Éber (MAO).

90+3
    Utkání už se prakticky jen dohrává, ale i přesto se nešetří ostřejšími zákroky. Další takový předvedl jeden z hostů.
    90+1.

90+1
    A hned to mohlo být 0:3! Raúl Jiménez si totiž v šestnáctce naběhl na prudkou přihrávku zprava a zakončením trefil břevno!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem deset minut! Samozřejmě především kvůli ošetřování Maurícia.

89
    Další žlutá karta na konto domácích. Vidí ji Fransérgio (MAO), pro kterého to už znamená dokonce kartu červenou. I domácí dohrají o deseti.

87
    A po ubráněném rohovém kopu se faulu dopustil Deyvison (MAO), který je dalším žlutě napomenutým hráčem.

87
    Po dlouhém autu míč propadl k nohám Fransérgia, avšak tečovaný pokus o lob končí jen rohovým kopem.

86
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Konstantinos Mitroglou, přichází Raúl Jiménez.

85
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Edgar Costa, přichází Gevaro Nepomuceno.
    83. TALISCA - 0:2

83
    Benfica právě vstřelila branku!
    Nádherná branka hostujícího celku! K exekuci přímého volného kopu se postavil TALISCA, který prudkou ranou obstřelil zeď a Salin na jeho bombu ránu mířící téměř do středu brány nedosáhl!