Zápy – Táborsko akademie 4:2 (kon.) | Čáslav – Převýšov 2:1 (kon.) | Union 2013 – Kolín 0:0 (zruš.)
Štěchovice – Žižkov 2:3 (kon.) | Benátky n/J – Králův Dvůr 2:4 (kon.)
SK Zápy
4:2 (2:1)
FC Táborsko akademie
Neděle 08.05.2016, 17:00Česká fotbalová liga • 28. kolo

Ze středočeských Záp je to dnes ode mne vše. Budu se s vámi těšit na shledanou u dalších textových přenosů. Hezký zbytek dne! (18:56:18)

Je dobojováno! V dnešním utkání zaslouženě vítězí hráči domácích Záp, jenž sice jako první inkasovali, avšak dokázali utkání otočit a dohrát zdárně až do konce. Ve druhém poločase jsme viděli stejný počet branek na obou stranách, jako v tom prvním. Za Zápy se prosadil v 55.minutě Duben a v 80.minutě z penalty Petrů. Hosté z Táborska dokázali ve druhé půli jen snížit díky brance Valenty v 61.minutě.

90

89
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Matějka, přichází Jíra.

89
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Valenta, přichází Peterka.
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Dordič, přichází Rabiňák M..
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Kučera, přichází Novák M..

87
    Domácí se již opět radovali ze vstřelené branky! Pavlíkova přihrávka do vápna po odrazu jednoho z hráčů Záp zamířila až do brány, ovšem pomezní sudí signalizuje ofsajd.

86
    Po faulu Smetany na samé hranici velkého vápna sudí nařizuje přímý kop pro Zápy.

85
    Stoszkův dlouhý nákop končí pouze ve Strakově náruči.

83
    Bývalý prvoligista Petr Pavlík zkusil svou pověstnou tvrdou pravačku, avšak bránu přestřelil.

82
    Kalivoda z hranice šestnáctky namířil pouze do připraveného Blažka.
    80. Jiří PETRŮ - 4:2

80
    Zápy právě vstřelily branku!
    Exekuce pokutového kopu se ujal obránce JIŘÍ PETRŮ, jenž poslal míč na opačnou střelu, než skočil gólman Blažek, a upravuje tak na 4:2.

79
    Byla nařízena penalta pro Zápy! Útočící Putz byl na kraji pokutového území ostře faulován a sudí bez váhání ukazuje na pokutový kop.

77
    Nově příchozí Kalaš se velmi dobře prosadil na pravé straně hřiště a vybojoval pro svůj tým alespoň rohový kop.

76
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Jelínek, přichází Kalaš.

74
    Z pravé strany to domácím nevyšlo, rohový kop z levé strany již slavil větší úspěch. Výborný zákrok předvedl Blažek, jenž se včas dostal k pravé tyči, kde dokázal vytěsnit hlavičkovaný míč!

73
    Hráči v červených dresech si vyzkouší další rohový kop. Tyto standardní situace jsou v podání zápských hráčů velmi nebezpečné.

72
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Pávek, přichází Putz.

71
    Stoszek naprosto zbytečným útočným faulem posílá Františka Hakla k zemi.

Petr Hluchý

Hledáme zpravodaje pro tým SK Zápy. Více informací zde.

Branky: 40. Duben, 43. Svoboda, 55. Duben, 80. Petrů (pen.) – 27. Surmaj, 61. Valenta

Karty:   64. Pavlík (ZAP) – 26. Vavřina (TBB), 39. Kučera (TBB)

SK Zápy: Straka – Hakl, Duben, Petrů, Novák, Jelínek (76. Kalaš), Pavlík, Pávek (72. Putz), Svoboda, Kalivoda (C), Matějka (89. Jíra)
    Náhradníci: Keller – Jíra, Kalaš, Kovařík, Lukashov, Putz, Doležal

FC Táborsko akademie: Blažek – Pilík, Kočí, Valenta (89. Peterka), Kučera (89. Novák M.), Surmaj (46. Stoszek), Turek, Dordič (89. Rabiňák M.), Rabiňák J., Vavřina, Smetana (C)
    Náhradníci: Novák L. – Novák M., Peterka, Nohava, Chotovinský, Stoszek, Rabiňák M.

Rozhodčí: Pastyřík – Mudra, Kříž