Dukla Praha – Slavia 1:1 (kon.) | Teplice – Ostrava 4:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Sparta 1:3 (kon.)
Plzeň – Liberec 4:3 (kon.) | Č. Budějovice – Brno 6:2 (kon.)
FK Teplice
4:0 (1:0)
FC Baník Ostrava
Neděle 08.05.2016, 10:30 • 1.FC Dubí-Pozorka • Juniorská liga • 31. kolo

Máme za sebou další kolo Juniorské ligy, ve kterém se podařilo domácím Teplicím zvítězit drtivým rozdílem na celkem z Ostravy. První poločas sice domácí ovládli o jedinou branku, leč v půli druhé přidali tři góly, takže konečné skóre je 4:0. Utkání bylo plné faulů a vysoký rozdíl v brankách úplně neodpovídá průběhu. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (12:27:39)

90+2

90+2
    Teplice právě vstřelily branku!
    Naopak zahřmělo na druhé straně, když se domácí prosazují po rychlém útoku. Trefil se střídající BOBAN DJORDEVIČ.

90+1
    Ani další útok ostravského Baníku nevedl ke zkorigování současného stavu.

90
    Rozhodčí ještě nastavuje 2 minuty.

90
    Boban Djordevič vidí zblízka žlutý kartonek.

90
    K vidění bylo ještě několik nedovolených zákroků na obou stranách a ofsajd Teplic.

89
    Teplice se snaží držet míč a nedopustit žádné komplikace v závěru utkání.

87
    Místo Davida Dendise si zahraje Patrik Tesař.

87
    Baníkovci se ještě snaží o vstřelení čestné branky, ale zatím marně. Jejich další střelecký pokus letěl mimo branku.

85
    Daniel Martirosjan odstoupuje ze hry a nahrazuje ho Marek Kalivoda.

85
    Pokutový kop byl bez sebemenších potíží proměněn a Teplice si upevňují vedení. Úspěšným exekutorem byl MAREK STRADA.

85
    Za nedovolený zákrok v pokutovém území viděl žlutou kartu Sylvanus Nimely.

84
    Hosté se dopustili nedovoleného zákroku v pokutovém území, takže Teplice mají penaltu!

83
    Festival nedovolených zákroků pokračuje. Jednoho z faulů se dopustili hosté na útočné polovině.

82
    O korekci skóre se snaží hosté, avšak ani jejich další střela nezamířila mezi tři tyče.

80
    Kapitána Daniela Richtera nahrazuje Daniel Kalivoda.

80
    Další útočná akce hostujícího družstva skončila odmávaným a odpískaným ofsajdovým postavením.

79
    Teplice se podívaly na útočnou polovinu, ale nepropracovaly se ani ke střele a obrana Baníku si poradila.