Real Sociedad – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Real Madrid – Valencia 3:2 (kon.) | Villarreal – La Coruňa 0:2 (kon.)
Getafe – Gijón 1:1 (kon.) | Eibar – Real Betis 1:1 (kon.) | Barcelona – Espanyol 5:0 (kon.)
Sevilla – Granada 1:4 (kon.) | Las Palmas – Ath. Bilbao 0:0 (kon.) | Celta Vigo – Malaga 1:0 (kon.)
Levante – Atlético 2:1 (kon.)
UD Las Palmas
0:0 (0:0)
Athletic Bilbao
Neděle 08.05.2016, 17:00 • Estadio de Gran Canaria, Las Palmas de Gran Canaria • Španělská LaLiga • 37. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:57:22)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 2:5. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 9:4. Fauly: 9:18.
    Domácí klub se loučí s Valerónem

Utkání je u konce a skončilo dělbou bodů. I ve druhé půli jsme sledovali spíše fotbalové trápení, než přehlídku krásných akcí. Hosté sice jednu branku dali, ta jim ovšem nebyla uznána pro ofsajd. To bylo prakticky vše, co druhá půle přinesla a tak zápas skončil remízou 0:0.

90+4

90+4
    Muniain na půlce předvedl tvrdý zákrok, obešlo se to ale bez karty.

90+3
    Hostům poté nevyšel ani rohový kop...
    90+2. San José mířil jen o kousek mimo

90+2
    Zprava přilétl centr do vápna domácích, na míč si naskočil San José, jeho hlavička skončila jen těsně vedle! To by byl pro hosty nepříjemný závěr utkání, inkasovat v nastaveném čase.

90+1
    Ještě jeden ofsajd domácích, Bilbao si tuto linii hlídá opravdu perfektně.

90
    Rozhodčí přidá čtyři minuty

89
    Aritz Aduriz za tento souboj obdržel žlutou kartu.

89
    Ve vzdušném souboji se střetli Pedro Bigas a hostující Aduriz, střet dopadl hůře pro domácího hráče, který chvíli zůstal ležet otřesený na trávníku.

88
    Míč je u domácího gólmana, ten s rozehrávkou nepospíchá...

87
    Ofsajd Las Palmas, Gurpegi už rozehrávkou otáčí hru na druhou stranu.

86
    Následný centr v podání Etxeberrii domácí obrana hravě dostala mimo vlastní pokutové území.