Excelsior – Groningen 2:0 (kon.) | Ajax – Kerkrade 2:2 (kon.) | Arnhem – Den Haag 1:2 (kon.)
Zwolle – Sparta Rotterdam 0:3 (kon.)
PEC Zwolle
0:3 (0:1)
Sparta Rotterdam
Sobota 13.08.2016, 20:45 • IJsseldelta Stadion, Zwolle • Nizozemská Eredivisie • 2. kolo

Fotbalisté Zwolle nezvládli domácí premiéru v nové sezóně, když doma padli s nováčkem soutěže Spartou Rotterdam 0:3. Hosté dnes výborně bránili a využívali rychlých protiútoků. Ve druhé půli přidali Rotterdamští další dva zásahy. V 58 minutě zužitkoval brejk krásným lobem Craig Goodwin a v závěru přidal svůj druhý zásah v utkání Loris Brogno. (22:40:52)

90+4

90+4
    Pinteaux se s ničím nepáral a nakopl míč co nejdále na soupeřovu polovinu až do autu.

90+3
    Střela Bramy byla snadnou kořistí pro Kortsmita. Míč zamířil do jeho rukavic.

90+2
    Mastour si svým pádem standardní situaci nevykoledoval, hraje se dál.

90+1
    Rozhodčí Kamphuis prodlouží trápení domácích o další čtyři minuty, které nastaví.

90
    Střídání v týmu Sparta Rotterdam: ze hřiště odchází Stijn Spierings, přichází Finn Stokkers.

88
    Na domácí fanoušky už je toho moc a tak hromadně opouštějí tribuny. Takový průběh zápasu nečekali ani v tom nejčernějším snu.
    87. Loris BROGNO - 0:3

87
    Sparta Rotterdam právě vstřelila branku!
    A je hotovo! El Azzouzi šikovně prostrčil míč na volného LORISE BROGNA, který obešel brankáře a poslal míč do odkryté brány. Sparta vede ve Zwolle 0:3!

86
    Střídání v týmu Sparta Rotterdam: ze hřiště odchází Craig Goodwin, přichází Sherel Floranus.

85
    Achahbar se dopustil útočného faulu a domácí naděje zase o něco poklesly.

83
    Ani teď není sníženo! Hlavičku Sandlera vyrazil Kortsmit a domácí nedokázali dotlačit míč do brány ani po následném závaru.

82
    Nenápadný centr Mastoura se snášel do hostující brány a Kortsmit se musel hodně natahovat, aby míč vyrazil do bezpečí!

81
    Začala závěrečná desetiminutovka řádné hrací doby. Hosté jsou stále blíže.

79
    Pinteaux v klidu zkontroloval míč do zámezí. Bude se kopat od brány hostí.

79
    Domácí už to zkoušejí i dlouhými nákopy. Ty ale obrana Sparty sbírá.

78
    Střídání v týmu Sparta Rotterdam: ze hřiště odchází Mart Dijkstra, přichází Kenneth Dougall.

76
    Hlavičku Verdonka kontroloval brankář Kortsmit. Míč spadl na horní stranu brankové sítě.