Bordeaux – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Montpellier – Angers 1:0 (kon.) | Dijon – Nantes 0:1 (kon.)
Caen – Lorient 3:2 (kon.) | Méty – Lille 3:2 (kon.)
FC Méty
3:2 (0:1)
Lille OSC
Sobota 13.08.2016, 20:00 • Stade Saint-Symphorien, Longeville-lès-Méty • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 1. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:57:10)

Méty zvládly dnešní vstup do nového ligového ročníku na výbornou. V utkání, v němž byl většinou lepší hostující tým, nakonec domácí vydřeli všechny body, k čemuž jim pomohly i dva pokutové kopy. Utkání ozdobili dva dvougólový střelci, na domácí straně Erdinç, na straně Lille pak Rony Lopes.

90+4

90+3
    Hosté se ubránili a snaží se vymanit z vlastní poloviny, což se jim nyní i daří.

90+2
    Ještě ve druhé nastavené minutě roh pro Méty.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Méty najednou vedou a je to to správné vyvrcholení výborného druhého poločasu.
    87. Yann JOUFFRE - 3:2

87
    Metz právě vstřelilo branku!
    YANN JOUFFRE proměňuje pokutový kop a domácí poprvé v zápase vedou.

87
    Žlutou kartu dostává Vincent Enyeama (Lille OSC).
    87. Enyeama (LIL) fauluje a domácí mají druhou penaltu

87
    Pozor, po zákroku Enyeamy na Dialla je tu další pokutový kop pro Méty!

86
    Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.

85
    Aktivnější jsou nyní zase hosté, kteří se drží na útočné polovině.

83
    Hosté se nyní snaží něco vymyslet na polovině Mét, je z toho autové vhazování.

82
    Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Mevlüt Erdinç, přichází Habib Diallo.

80
    Žlutou kartu dostává Renaud Cohade (FC Metz).

78
    Zajímavý průběh utkání, oba týmy hrají velmi útočně, dočkáme se ještě nějakých gólů?
    76. Mevlüt ERDINÇ - 2:2

Martin Dvořák

Branky: 55. Erdinç (Balliu), 75. Erdinç (pen.), 87. Jouffre (pen.) – 36. Lopes (J. Palmieri), 69. Lopes (Éder)

Karty:   45. Doukouré (MTZ), 80. Cohade (MTZ) – 29. Obbadi (LIL), 87. Enyeama (LIL)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:13. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:10.
    FC Méty: Didillon – Balliu (65. Basin), Milan, Falette, Rivierez – N'Guette, Mollett (70. Sarr), Cohade, Doukouré, Jouffre – Erdinç (82. Diallo).
    Náhradníci: Oberhauser – Larriere, Sarr, Hein, Selimovic, Basin, Diallo.

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Civelli, Soumaoro, J. Palmieri – Amalfitano (68. Sankharé), Amadou, Obbadi (74. Mavuba) – Lopes, Éder, Bauthéac (68. Mendes).
    Náhradníci: Maignan – Mendes, Béria, Sankharé, Sunzu, Mavuba, Benzia.

Rozhodčí: Lesage – Denis, Aube