Zlaté Moravce – Senica 0:1 (kon.) | Dunajská Streda – Trenčín 2:3 (kon.) | Podbrezová – Michalovce 1:0 (kon.)
Žilina – Myjava 1:0 (kon.) | Ružomberok – Slovan Bratislava 3:2 (kon.) | Trnava – Prešov 2:0 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
2:3 (0:2)
AS Trenčín
sk Sobota 13.08.2016, 19:00Niké liga • 5. kolo

Skončilo sa dnešné stretnutie 5. kola Fortuna ligy medzi DC DAC Dunajskou Stredou a AS Trenčínom, , po výsledku 3:2 v prospech hostí sa z troch bodov teší Trenčín. Za hostí sa postupne presadili Lawrence, Janga a Bala, za domácich znížil na 1:3 aj 2:3 skúsený Ákos Szarka.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (20:52:08)

90+5

90+5
    Bežia posledné sekundy, zrejme sa už nič neudeje.

90+5
    Žltú kartu dostáva Valērijs Šabala (FC DAC Dunajská Streda).

90+4
    Napokon tam prišlo k zakončeniu domáceho futbalistu, avšak lopta tentokrát priestor troch žrdí nezasiahla. Chovan sa s odkopom neponáhľa.

90+4
    Rohový kop pre FC DAC, do pokutového územia smeruje aj Tofiloski!

90+3
    A momentálne prebieha už 3. minúta nadstaveného času. Lopta je teraz na polovici FC DAC, čo hosťujúcemu Trenčínu vyhovuje.

90+2
    Prvá minúta ubehla veľmi rýchlo, Ákos Szarka počas nej nezvládol ideálnu pozíciu a nohu Erika Pačindu nenašiel.

90+1
    Nadstavovať sa bude 5 minút!

90
    Žltú kartu dostáva Jeffrey Ket (AS Trenčín).

90
    Futbalisti FC DAC sa ešte budú spoliehať na nadstavený čas.

89
    Bežia posledné 2 minúty zápasu, loptu teraz Trenčín drží veľmi ďaleko od Chovanovej brány. To je pre ďalší priebeh zápasu skutočne podstatný detail.

88
    Lopta teraz od rohovej zástavky zamierila priamo na hlavu Kwina, ktorý teraz zakončenie nezvládol podľa svojich predstáv a svoju strelu poslal len mimo priestor troch žrdí!

87
    Rohový kop v prospech domácich.

86
    Tak záver zápasu je ešte poriadne zdramatizovaný, budeme zvedaví na to, či sa Dunajskej Strede podarí uchmatnúť nejaký ten bod.

85
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Denis Jančo, prichádza Peter Kleščík.

84
    Dunajská Streda dala gól!
    Chovan síce odhadol smer, ktorým lopra bude putovať, avšak ÁKOS SZARKA to zakončil skutočne parádne a strelou k žrdi nedal gólmanovi šancu na zákrok.

84
    Tak sa na to pozrime, zápas ešte môže byť poriadne zdramatizovaný! Nasleduje totiž penalta Szarku!