Charleroi – Gent 1:1 (kon.) | Mechelen – Kortrijk 0:0 (kon.) | Westerlo – Eupen 1:2 (kon.)
Genk – Waasland-Beveren 2:2 (kon.)
KVC Westerlo
1:2 (0:1)
KAS Eupen
Sobota 13.08.2016, 20:00 • Het Kuipje • Belgická liga • 3. kolo

To je ode mne pro tuto chvíli vše, na počtenou. (21:54:07)

Fotbalisté Eupenu se radují, podařilo se jim totiž poprvé v sezóně zvítězit. Skóre otevřel již v 10. minutě Taulemesse, v 79. minutě se sice Maniasovi podařilo vyrovnat, jenže dvě minuty poté vstřelil rozhodující branku a vrátil vedení zpět na stranu hostů Onyekuru.

90+6

90+5
    Probíhá již pátá minuta nastavení, Eupen drží míč na útočné polovině.

90+4
    Rozhodčí nyní chybně odpískal ofsajd, když mohl jít hostující útočník do úniku, to ho ale příliš mrzet nemusí, jelikož si jeho celek jde pro vítězství.

90+2
    Míč se dostal k De Ceulaerovi, jenž ihned pálil z velkého vápna, ale poslal míč vysoko nad, z čehož není příliš nadšený.

90
    Domácí fotbalisté okupují prostor před brankou Eupenu a asnaží se ještě v závěru vstřelit vyrovnávací branku.

88
    Hra je přerušena, jeden z hostující hráčů zůstává po souboji ležet na trávníku a nevypadá to s ním příliš dobře, zřejmě bude muset být odnesen na nosítkách.

87
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Florian Taulemesse, přichází Cases.

85
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Fahad Shanin, přichází Timmermans.

84
    Po dvou rychle po sobě jdoucích brankách se hra trochu uklidnila, Eupen má míč v moci ve středu hřiště.
    81. Henry ONYEKURU - 1:2

81
    Eupen právě vstřelil branku!
    Hosté si berou své vedení rychle zpět! HENRY ONYEKURU dostal přesný pas od Amaniho mezi obránce, čehož využil a zakončil přesně k pravé tyčce, obránce ani skluzem už nestihl zabránit střele.

79
    Westerlo právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno! Prodloužený dlouhý nákop se dostal až k MICHALISU MANIASOVI, který z pravé strany vypálil na bližší tyč, kterou si gólman příliš nepohlídal a míč prošel až do sítě.
    79. Michalis MANIAS - 1:1

78
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Mamadou Sylla, přichází Jeffren Suárez.