Domažlice – Benátky n/J 1:1 (5:6 po pen.) | Táborsko akademie – Litoměřicko 1:3 (kon.) | Převýšov – Písek 3:1 (kon.)

88
    Benátky naposledy střídají. Ze hřiště dolů putuje Oliver Špilár, místo nějž si zahraje Adam Lacek.

77
    Hosté znovu střídají. Místo Ondřeje Šímy jde hrát Jan Mižič.

75
    Domácí střídají. Hřiště opouští Lukáš Roubal, nastupuje David Bezdička.

63
    Třetí střídání hostujícího týmu. Odchází Jan Kamlach, nastupuje Milan Karásek.

46
    Chvilku po začátku druhé půle hosté střídají. Dolů jde Bernard Gyimah Frimpong, na jehož místo míří Jakub Sudek.

46
    Ještě jedno střídání u hostů. Petra Došlého nahradil Marek Hejda.

46
    Domácí o poločase vystřídali. V kabině zůstal Dominik Pedro, jehož nahradil Miroslav Špírek.

16
    A právě se tak děje. Hosté střídají. Zraněného Jakuba Kocourka nahrazuje Bernard Gyimah Frimpong.