Jekatěrinburg – Barys 3:2 (2:1 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Novokuzněck 1:0 (kon.) | Ufa – Vladivostok 4:2 (kon.)
Nižněkamsk – Jaroslavl 2:1 (kon.)
po s.n. (2:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
Barys Nur-Sultan
Středa 14.09.2016, 16:00 • Uralec Arena • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:46:42)

Československá stopa

Petr Koukal (JEK) 1 + 0 čas na ledě: 15:43
    Jan Buchtele (JEK) 0 + 0 čas na ledě: 14:31

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli po většinu zápasu lepším týmem, ale ve třetí třetině ztratili dvougólový náskok a nakonec tak museli rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých nakonec byli úspěšnější domácí a zaslouženě tak dnes zvítězili.

Střely na branku: 52 – 23

Petr KOUKAL - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Avtomobilist Jekatěrinburg.

Rozhodující nájezd proměnil PETR KOUKAL.

3. série
    2:1
    Koukal prostřelil Karlssona mezi betony a domácí tak vítězí v samostatných nájezdech.

3. série
    1:1
    Grenc neproměňuje a stav utkání je tak stále 1:1.

2. série
    1:1
    Tičar to zkusil razantně opět mezi betony, tentokrát Karlsson však kotouč chytil.

2. série
    1:1
    Dawes to udělal skvěle a taktéž překonal brankáře střelou mezi betony.

1. série
    1:0
    Monja prostřelil Karlssona mezi betony a domácí tak vedou 1:0.

1. série
    0:0
    Starčenko se rozjel proti Ustinskijmu, ale branku vůbec netrefil.

Samostatné nájezdy začínají.

Do branky hostů se na samostatné nájezdy postaví opět Karlsson.

V prodloužení jsme se branky nedočkali a na řadu tak přicházejí samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:06
    Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

64:00
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka prodloužení.

63:17
    Jeden z domácích hráčů se dostal ke střele od modré čáry, jeho příliš nepovedenou střelu však Kolesnik v pohodě chytil.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 14. Koukal, 32. Timašov (Simakov, Mingalejev), rozh. náj. Koukal – 41. Bochenski (Kučin), 51. Lobanov (Chudjakov, Belgibajev)