Vítkovice – Sokolov 0:1 (kon.) | Varnsdorf – Olomouc 0:3 (kon.)
MFK Vítkovice
0:1 (0:0)
FK Baník Sokolov
Neděle 25.09.2016, 16:30 • Městský stadion Vítkovice, Ostrava - Vítkovice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 8. kolo

Z Vítkovic je to vše. Přeji příjemný nedělní večer. (18:44:59)

Vítkovice prohrály počtvrté za sebou a na 13. místě tabulky mají jediný bod náskoku na sestupové příčky. Sokolov naopak pošesté v řadě neprohrál a vítězství ho posunulo již na 6. pozici.

Žluté karty: 4-2

Do druhého poločasu vstoupili domácí jako vyměnění. Byli aktivní a vytvořili si šance, které však úspěšně zahazovali. Zápas nakonec rozhodl povedený brejk v podání sokolovských Kosaka a Provoda, po kterém byl druhý jmenovaný faulován Coufalem a nařízenou penaltu proměnil Glaser. Vítkovice inkasovaný gól srazil dolů a přes tlak v posledních minutách nedokázaly vyrovnat. Remízový zápas tak remízou neskončil a Sokolov si veze na západ Čech všechny body.

90+1

90+1
    V nastavení se vůbec nehrálo. Když konečně došlo na odkop od branky, rozhodčí zápas ukončil a stává se nepřítelem diváků číslo jedna.

90+1
    Hráči v modrých dresech se sesypali kolem rozhodčího, výsledkem je žlutá karta pro Ondráčka.

90
    Rozhodčí nastavuje 1 minutu.

90
    Obrovský závar před brankou Sokolova! Po ráně z hranice šestnáctky reklamovali diváci i hráči domácích ruku jednoho z obránců, sražený míč napálil zblízka v pádu Duda mimo!

89
    Poslední střídání zápasu. Dvořáka II. nahrazuje Čihák.

89
    Nepřesný odkop Kostolanského. Čas se Vítkovicím rychle krátí.

88
    Nyní však Wojnar poslal míč do ohně, Mišinský si výborně zpracoval, po obhození protihráče byl v poslední chvíli o míč připraven a pohotový Coufal pálil z otočky těsně mimo zadní tyče!

87
    Domácí se snaží útočit, ale jejich snahy zatím nemají nápad ani dobré provedení.

86
    Poslední střídání Vítkovic. Hlavsu nahrazuje Hruzík.

85
    Vaňkův dlouhý nákop prodloužil akrobaticky Mišinský, ale Krautovi těsně za paty.

84
    Sokolov se dostává pod tlak, ale šance Vítkovic nepřicházejí.

83
    Kraut se na půlce zbavil Machka a utákal vpřed. Neměl však komu přihrát, tak zabrzdil, po zpětné přihrávce nakonec centroval Cverna a Duda hlavou z hranice šestnáctky neměl šanci dát gól.

82
    V poslednch minutách jsme svědky obrovského množství drobných nedovolených zákroků. Píšťalka rozhodčího je tak často slyšet.